We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

65 Magistri Programmid sisse Sotsiaalteadused Sotsioloogia Sotsiaalteadused 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Sotsioloogia
  • Sotsiaalteadused
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (65)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Sotsiaalteadused Sotsioloogia Sotsiaalteadused

Paljude algtaseme töökohti täna nõuavad bakalaureusekraadi vähemalt professionaalne magistrikraadi võib osutuda väga kasulikuks. Kas oled värske bakalaureuse kooli või soovivad enne teie valitud valdkonnas, erialane magistrikraadi võiks sulle lihtsalt serv vajate arenev tööturul.

Mõned võivad küsida: "Mis on Professional Master in Social Science?" See on programm, mis koolitab üksikisikute tänapäevased arusaamad ja poliitika raames sotsiaal- ja humanitaarteaduste ning valmistab inimestel kohaldata selliste mõistetega ärimaailma, riigisiseselt või rahvusvaheliselt . Lõpetamisel programmi, lõpetajad on võimalik taotleda sotsiaalsete kontseptsioonide edukalt jõupingutusi, et edendada ettevõtte tehingud sotsiaalküsimustes.

Sellise Õppekava õpilased mitte ainult õppida kontseptsioone tegelevad kontsentratsioon, aga nad saavad ka peamiste äri teadmisi ja kogemusi.Need aspektid saab rakendada paljudes eri stsenaariume, avades võimalusi lõpetajate jätkata mitmeid erinevaid karjäärivõimalusi.

Maksumus määral varieerub kooliti. Erinevad tegurid nagu kooli asukohast, keskmine kulu käivad eelkõige institutsiooni, ja kas õpid ise või online kogu oma osa hinna määramisel.

Professional Master in Social Science valmistab inimestel paista positsioonide tegelevad sotsiaalteadused, sealhulgas valitsusväliste rollid, nonprofits ja professionaalne ettevõtetele. Isikud, kellel selline koolitus võib ka otsustada Tegevust teistes valdkondades, nagu Hospitality või töökohta, kus nad tegelevad tihedat koostööd kliendi suhteid. Mõned inimesed võivad valida ka minema äri ise ja saada konsultandi või töövõtja erinevaid eespool nimetatud ettevõtted.

Kui olete valinud oma kraad on oluline, et valida parim kool oma konkreetsele olukorrale. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.