Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 133 Magistri sisse Spordiettevõtlus 2023

133 Magistri Programmid sisse Spordiettevõtlus 2023

Ülevaade

Saamine edasijõudnud on nii, et spetsialistid valdkonnas, et parandada oma olemasolevaid oskusi ja saada rohkem varustatud õnnestub oma konkurentsivõimeline valdkonnas valik.

Mis on Master Sport Business? Tuntud ka magistri- ja Sports Management või Sport Administration, on edasijõudnud eesmärk tõsta eelmise töö juures bakalaureuseõppe. Kursuste rõhutab erinevaid oskusi ja teadmiste valdkondi samas sidudes selle konkreetse moel, et nad mõjutavad üksteist spordiga seotud ettevõtete, sealhulgas meeskonna juhtimine. Valmib need programmid satuvad valmis erinevaid juhtivatel ametikohtadel jooksul spordiklubisid ja nendega seotud ettevõtteid.

Paljud õpilased valida jätkata oma magistrikraadi, sest nad on olnud edukad algtaseme positsioone valdkonnas, või nad on edendanud ja soovivad näidata oma valmisolekut rohkem vastutust ja edasiseks professionaalseks arenguks.

Kulud spordi juhtimise programmid on väga erinevad, sõltuvalt programmist tüüp ja asukoht. Parim viis rohkem teada kulud programmid on uurida neid isiklikult.

Inimesed, kes täidavad arenenud kraadi sport äri või spordi juhtimine on valmis liikuma redelist üles professionaalsetes spordiklubisid on mitmel tasandil, mis võimaldab neil mitmekülgsus leida oma parimaid võimalusi tööhõive kasvatamine oskuste kogumi, mis ületab üksikute sport ja keskendub millised strateegilised valikud, mis aitavad frantsiisid iga spordiala kasvada. See ei ole sugugi haruldane tipptasemel juhid kõige meeskondade juhtimise hierarhiad koosneb lõpetajatele tipptasemel spordi juhtimise programmid.

Mis plahvatuse võimalus selles valdkonnas viimastel aastatel on rohkelt valikuid õpilastele huvitatud jälitavad kraadi nende programmide kaudu.Ülikoolid paljudes riikides on praegu konkureerivad kvaliteeti üliõpilaste oma programmides jätkuvalt laiendada. Otsi oma programmi alla ja kontakteeruda otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Sport
  • Spordiettevõtlus
Õppevaldkonnad
  • Sport (133)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm