Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 9 Magistri sisse Spordi juhendamine 2023

9 Magistri Programmid sisse Spordi juhendamine 2023

Ülevaade

Magistrikraadi on kraadiõppe tähistus, mis nõuab lõpetamist bakalaureuse programmi enne taotluse. Omades magistrikraadi tähendab üksikisiku näidanud arenenud teadmised konkreetse ala uuring.

Mis on Master of Sport Korraldus? Sport juhendamise kuulub liiki sport coaching, spordi juhtimise ja spordi uuringud. Enamik programme valmistab teid rahuldada juhtiv individuaalne ja meeskonna sport kõigil tasanditel. Kell magistri tasemel, siis tõenäoliselt tuleb kasutusele täiustatud mõistmist koolituse ja juhtimise meetodid, sport oskusi, inimese vaimset ja füüsilist arengut ja up-to-date tehnoloogia edusammud sportlik hindamine.

Hindamatu oskus võite saada läbi lõpetades spordi juhendamise programm on, kuidas motiveerida teisi suunas enesetäiendamise. Sa võid tõenäoliselt saada juhtimisoskusi, samuti võime probleemi lahendada.Need oskused valmistab teid arenenud karjääri ja sealt spordi valdkonnas.

Sport juhendamise ja coaching kraadi pakutakse kolledžid ja ülikoolid üle kogu maailma. Võite isegi teenida magistrikraadi online. Sõltuvalt asukohast ja pikkus programmi kulud võivad olla väga erinevad. Võta kooli oma valik täpsemat teavet õppemaksu ja teenustasusid.

Teenivad kapten sport juhendamise, võite saada Sporditreeningud haridusasutustes, kus te töötate koos lastega erinevas vanuses, või võite eelistavad üldisemate positsiooni nagu sport administraator. Sport administraatorid tõrgeteta toimimiseks spordiorganisatsioonide. On ka võimalus saada spordifüsioloogi kuhu keskendub kuidas keha reageerib koolituse ja õppuste.

Teenimine kõrgemal tasemel kraadi nõuab pühendumist ja distsipliini.Online magistrikraadi programmid spordi juhendamise võimaldab teil jätkata oma haridust, samas kasvatab pere või elatist teenida. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Sport
  • Spordiuuringud
  • Spordi juhendamine
Õppevaldkonnad
  • Sport (9)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm