Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 73 Magistri sisse Sporditeadus 2023

73 Magistri Programmid sisse Sporditeadus 2023

overview

Kapten 's aste on sageli järgmine loomulik samm progresseerumise paljud karjääri, andes lõpetajale suurem teenimisvõimalusi ja tõusu ametiredelil oma ala valikul.

Mis on Master in Sports Science? See edasijõudnud võib tähendada erinevaid asju, olenevalt keskmes individuaalne programm. Üldjoontes sport teadust kraadi keskendub arenenud teaduslike mõistete seotud spordi- ja bioloogia või tõenditel põhineva koolituse. See võib hõlmata Spordimeditsiini, spetsialiseeritud kraadi liikumine teadused ja vigastuste ennetamine ning isegi coaching psühholoogia programmid. Nõustamine üksikute programmide kohta rohkem teada saada nende põhivaldkonnad uuring ütleb teile rohkem.

Teaduslik arusaam inimkeha erinevaid rakendusi karjääri sport, nii sportlased ja treenerid, mis muudab hariduse sport teadust oluline kõigile, kes töötavad inimestega neid rolle.Mõistes tõenditel põhineva hindamise viise, ohutus ja riskijuhtimine, õpilased oskavad paremini aidata sportlastel jõuda ja säilitada tipptulemuste kogu karjääri vältel.

Kulud programmide sport teadust on väga varieeruv ja sõltub nii asukoha programmi. Samuti võib muutuda, sest summa praktilisi laboratoorseid teaduse õppekava, sest seal on sageli materjali tasud ja muud kulud. Et rohkem teada kulud sport teadust programmid, see on parim, et teadus koolid.

Karjäär sport teadust on peamiselt treenimine, koolitamine ja nad ei sisalda ühtegi rolli, mis sobib nimetatud kategooriasse. Need, kes saavutavad arenenud kraadi teema tavaliselt moodustavad kõrgeima astme juhendamise ja väljaõppe töötajad ja nende kogemused ehitab, võivad nad muutuda väga nõutud suuremad spordiorganisatsioonide professionaalne ja kollegiaalne taset.Nad kalduvad olema ka levinud organisatsiooni seisukohti kooliealiste sportlikud programmid ja muud kehaline kasvatus.

Sport teadus on kasvav valdkond ning rahvusvaheliste õppimisvõimaluste on saadaval erinevates ülikoolides. Otsi oma programmi alla ja kontakteeruda otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Sport
  • Sporditeadus
fields_of_study
  • Sport (73)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format