Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 42 Magistri sisse Sportlaste treenimine 2023

42 Magistri Programmid sisse Sportlaste treenimine 2023

Ülevaade

Kapten 's aste on sageli esimene samm saada arenenud või spetsialiseeritud ametikohti. Need programmid kipuvad pakkuda erialasid üliõpilastele, kes on juba omandanud bakalaureuse 's kraadi.

Mis on Master Sport Coaching? Need programmid tegutsevad testitud hüpoteesi, et võime suunata ja motiveerida sportlased võivad kasvatada hoolika uuringu ja praktilised kogemused. Ühine kursused sageli teemasid psühholoogia, sport teooria ja vigastuste ennetamine. Kuna need programmid kipuvad keskenduma omandamine juhendamise oskusi, on ka sageli praktilisi harjutusi, mis hõlmavad meeskonna juhtimise konkurentsi keskkonnas. Võib oodata ka omandada nõu edukas treenerid ja tööstuse spetsialistide kõrval ideid teoreetikud ja haridustöötajad. Teadusuuringute ja arengu teadusartikleid erialakirjanduses sageli ka programmid keskenduvad.

Juhendamise oskusi rafineeritud käigus on saada Master Sport Coaching aste võib hõlmata võime motiveerida üksikisikute ja rühmade. Organisatsiooniline ja suhtlemisoskusi vaja täita kõige kapten 's programme sageli ka marjaks erinevaid rakendusi.

Coaching kraadi on sageli suuri investeeringuid üks 's tulevikus. Veenduge, et teate skaala oma investeeringust ühendust asjaomase osakonna iga institutsiooni enne taotluse.

Enamik inimesi, kes järgivad kapten 's kraad selle teema teha koos kavatsusega saada sportlik treener. Need on juhtivatel kohtadel sageli nõuavad kõrget füüsilist vastupidavust ja energiat kandidaadid. Viimased lõpetajad võivad leida tööd assistendina treener või spetsialist treener piirkonnas olulised oma kraadi. Need isikud sageli suunata sportlastele andmepõhistele nõu ja suhelda haldamise treenerid.

Armastus sport võiks olla alus eduka akadeemilise karjääri. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Sport
  • Sportlaste treenimine
Õppevaldkonnad
  • Sport (42)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm