Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 8 Magistri sisse Stilistika 2023

8 Magistri Programmid sisse Stilistika 2023

overview

Kui teil on silma moe ja mõistlik äri, siis MA Disain võib olla up your alley. Ehitus off bakalaureuse kraadi moe või kunst, see õppetöö aitab käivitada lõpetajate eduka mood karjääri juhtivate ettevõtete või filmi ja televisiooni.

Mis on Meister Styling? See on õppetöö, mis mitte ainult keskendub projekteerimise ja loomise uimastamise riided, vaid ka juhtimise ja turunduse aspekt töötab moemaailmas. Uuringud hõlmavad sageli uurib moe kultuuri, kunsti ja moe ajaloost ja töötavad moe ettevõtete mõiste planeerimise ja visuaalne strateegia. Paljud programmid nõuavad ka mingi master projekti järelevalve all juhendaja või ettevõtte enne kooli lõpetamist. Programm kestab tavaliselt kaks aastat.

Seal on palju kasu teenida magistrikraadi stiil.Sellised programmid võivad anda lõpetajale teravat silma tuvastades ja isegi alustada oma. Mood on oluline osa reklaami, teater, televisioon ja film, mis kõik võib anda lõpetajale edukat karjääri võimalusi.

Kulud teenida Master in Styling erinevad sõltuvalt sellest, kus üliõpilane kavatseb edasi õppida ja pikkuse programmi. Õpilased võivad ka ostmaks tarkvara ja materjalid klasside ja projekte, mida saab lisada lõpphinda. Teadusuuringud oma programmi ka kindlaks määrata, kui palju see lõpuks maksab teile.

Lõpetajad magistrikraadi stiil kipuvad minna tööle moes juhtimine. Nad võivad sageli liituda disainer ettevõtted või isegi käivitada oma enda brändi riided. Teised karjääri võimalused hõlmavad positsioonid moeajakirjades, sotsiaalse kaubandus, blogid ja isegi tootmise positsioonid reklaamibüroode, filmi ja televisiooni.

Tuleviku üliõpilased võib olla võimalik täita taotlus veebis ja isegi täita mõned kursused online, kuigi teatavaid projekte tuleb lõpule ülikoolilinnakus ja isiklikult. Lisateavet otsida oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

read_more

filters

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Mood
 • Stilistika
fields_of_study
 • Mood (8)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format

  related_fields_of_study