Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 44 Magistri sisse Tööohutus ja -tervishoid 2023

44 Magistri Programmid sisse Tööohutus ja -tervishoid 2023

overview

Magistrikraad on suur samm haridusreisil. See näitab, et olete tõsine tudeng ja pühendunud oma karjääri eesmärkide saavutamisele. Ükskõik, milline on teie erialane pädevus, võite kaugemale areneda.

Mis on tööalase ohutuse ja tervise meister? Tööohutuse ja -tervishoiu kraad võib valmistada teid tööle, et tagada paljudele inimestele ohutu töökeskkond. Selles uurimisvaldkonnas tavaliselt hõlmatud teemad on ehitusohutus, ohtlike materjalide juhtimine ja õnnetuste uurimine. Õpilastel, kes selle kraadi saavutavad, peaks olema ka vajalik tase potentsiaalseks sertifitseeritud ohutusprofessionaaliks.

Seda tüüpi kraadi sooritamine võib õpilase aklimatiseerida reaalmaailma töökeskkonna tingimustes. Õpilased saavutavad tihtipeale juhtimisoskusi, juhivad aega tõhusalt ja teevad otsuseid töökoha ohutusstandardite kohta. Need oskused võivad oluliselt suurendada teie turustatavust töö otsimisel.

Sõltuvalt sellest, milline asutus soovite osaleda, võib programmi maksumus olla erinev. Selles astmes pakutavatel koolidel on palju võimalusi. Programmi lõpuleviimine võib kesta üks kuni kolm aastat.

Tööohutuse ja -tervishoiu magister valmistab ette töötajaid erinevates huvitavates valdkondades. Üks võiks saada laopidajaks, kes vastutab paljude töötajate töötingimuste kontrollimise eest. Teine võimalik töö on kuurordi tervise ja ohutuse juht, kus peaks vastutama mitte ainult töötajaid, vaid ka külalisi. Haiglates on vaja ka tervishoiu ja ohutuse eksperte. Tervishoius on palju potentsiaalseid probleeme, millega tuleb tegeleda, kuna see hõlmab töötajaid, kes teevad tihedat koostööd juba haigete või vigastatud inimestega.

Koolid pakuvad Maailma tööohutuse ja -tervishoiu magistrit. Lisaks on olemas ka võrguvõimalused. Mõned koolid pakuvad online-ja klassiruumi õppimist. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tehnoloogiauuringud
  • Ohutustehnoloogia
  • Tööohutus ja -tervishoid
fields_of_study
  • Tehnoloogiauuringud (44)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format