Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 37 Magistri sisse Tööstusdisain 2023

37 Magistri Programmid sisse Tööstusdisain 2023

Ülevaade

Õpilasi, kes soovivad saada tööstusdisainilahenduse valdkonnas spetsialistidena, soovitatakse jätkata tööstusdisaini magistriõppes. Selles programmis õpivad õpilased rakendama erinevaid disaini tavasid ja tehnikaid, et töötada välja täiustatud tööstusdisainilahendus.

&nbsp

Mis on tööstusdisaini magister? Tööstusdisaini magister on programm, mis õpetab õpilastele, kuidas arendada kvaliteetset tööstusdisainilahendust loomingulise ja tõhusa protsessi kaudu. Õpilased, kes programmi lõpule viivad, on varustatud teadmiste ja vahenditega, mis on vajalikud disainide loomiseks, mis on võimelised ühiskondi ja kasutajaid parandama. Õpilased õpivad, kuidas kujundada tooteid ja plaane, mis võivad parandada paljusid erinevaid tööstusharusid, sealhulgas valgustus, graafika, autotööstus, pakendid, mööbel, näitused, arhitektuur, videod, tooted, meditsiiniseadmed, laud ja palju muud.

&nbsp

Õpilased, kes õpivad edukalt tööstusdisainilahenduse magistriõppes, saavad relva hariduse ja kogemustega, mis on vajalikud tööstusdisainilahenduse edukaks karjääriks. Kuna programm pakub nii palju erinevaid fookusvaldkondi, saavad õpilased spetsialiseeruda valdkonnale, kuhu nad kõige enam tõmbuvad.

&nbsp

Tööstusdisainilahenduse magistrikraadi maksumus sõltub valitud asutuse ja selle asukohast. Enamik programme saab lõpetada kahe aasta jooksul, kui üliõpilased registreeruvad programmis täiskoormusega.

&nbsp

Õpilased, kellel on tööstusdisainilahenduse magistrikraad, on varustatud professionaalsete karjääride läbiviimiseks erinevates tööstusharudes, sealhulgas: näitusekunstnik, tööstusdisainer, täiendõppejõud, keskkooliõpetaja, kõrghariduse õppejõud, ostude juhataja, reklaamikonto juhataja ja muud tööstusdisainiga seotud karjäär. Tööstusdisaini magister võib olla kasulik ka teistes karjäärides, nagu müük ja turundus.

&nbsp

Tööstusdisaini magister annab kogemusi ja teadmisi, et üliõpilased peavad kindlustama kõrgetasemelisi positsioone tööstuse ja tootearenduse tööstuses. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas taotleda magistriõppesse tööstusdisaini, otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Disainiuuringud
 • Tööstusdisain
Õppevaldkonnad
 • Disainiuuringud (37)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm