Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 2 Magistri sisse Tantsuteadus 2023

2 Magistri Programmid sisse Tantsuteadus 2023

Ülevaade

Tantsuõpilaste tulevik üle maailma on tihtipeale nende inimeste käes, kes soovivad omandada kõrgharidust selles valdkonnas. Magistrikraad tantsuõpingutes võib anda õpilastele teadmisi, mida nad vajavad oma tantsuoskuste omandamiseks täiesti uuele tasemele.

Mis on tantsuõppe magister? Seda tüüpi programm kipub keskenduma tantsu täiustatud elementidele. Kuigi bakalaureusekraad võiks keskenduda rohkem tehnikaid, magistrikraad tantsuõppes hõlmab ka uurimistööd ja analüüsi tants ja selle ajalugu. Paljud programmid nõuavad väitekirja kirjutamist ja kaitsmist ning mitmeid uurimistöid, mis tuleb õppetöö käigus ette valmistada. Õppeaeg kestab tavaliselt üks kuni kaks aastat.

Magistriõppe läbimine tantsuõpingutes võib aidata õpilastel suuremat tunnustust kõigile tantsutootmisega seotud elementidele. Mõned programmid võivad isegi anda õpilastele võimaluse näidata oma tantsuvõimet ja teadmisi erinevate sihtrühmade ees.

Magistriõppe tasu maksmine tantsuõpingutes erineb sõltuvalt sellest, kus õpilased õpivad. Õpilased peaksid võtma arvesse kostüümide kulusid, eratreeninguid ja etenduste läbimist. Kõigi kaasnevate kulude tundmaõppimiseks veenduge, et uurite programmi, mida te kaalute.

Enamasti liiguvad kõrgtasemel tantsuprogrammi lõpetajate hulka õpetajad valitsuse või haridusasutustes. Mõned võivad jätkata karjääri professionaalsetes toodetes või erinevate asutuste konsultantidena. Mõned õpilased võivad isegi jätkata oma magistriõppe doktorikraadi tantsuõpingutega. Täiustatud uuringud pakuvad tudengitele palju teadmisi ja kogemusi professionaalselt tantsustööstuses.

Õpilased võivad taotleda ja vajaduse korral mõne kursuse läbida internetis. Võimalik, et esimese astme bakalaureusekraadiga seotud valdkonnas on vaja teenida, kuigi see ei pruugi alati olla nii. Lisateabe saamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Etenduskunstid
  • Tants
  • Tantsuteadus
Õppevaldkonnad
  • Etenduskunstid (2)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Seotud õppesuunad