Keystone logo

17 Magistri Programmid sisse Kunstiteadus Tarbekunst 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Kunstiteadus
  • Tarbekunst
Õppevaldkonnad
  • Kunstiteadus (17)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Kunstiteadus Tarbekunst

&nbsp

Kunst on kõikjal vaatad. Mood veebilehel sirvimise põhimõtteid tarbekunsti teha nende võimalike ja ahvatlev. Õppimine tarbekunsti aitab teha kunsti osa oma tööelu.

Mis on tarbekunsti?

Tarbekunst viidata mis tahes vormis art rakendada disaini või kaunistamiseks. See võib hõlmata tööstus-, graafika-, moe ja sisekujundusega. Samuti võib sisaldada dekoratiivne kunst. Arhitektuur ja fotograafia on mõnikord tähendas kunsti. See erineb kunstiga, mis on suunatud pakkudes esteetiliselt meeldiv, intellektuaalselt stimuleeriv kunstivorme.

Mis kasu on võtta MA Applied Arts?

Tarbekunst on ülioluline, et muuta meeldiv disainilahendusi kõikides eluvaldkondades. Ilma nendeta oleks maailm uskumatult igav. Master in Applied Arts annab teile sügavam mõistmine kasutamise kunst neis praktiline väljad.

Kui palju see maksab Võtke MA Applied Arts?

Kulu MA Applied Arts sõltub kooli valida. Paljud tegurid, sealhulgas pikkuse programmi asukohast kooli ja maine koolis, mõjutab maksumust.

Millist Career Improvement võib oodata koos Master in Applied Arts?

Master in tarbekunsti aitab sul jätkata täistööajaga karjääri üks tarbekunsti. Sügavam mõistmine ja hoon oma oskusi annab koolitust vajad ilmuma konkurentsivõimeline tööturul.

Miks võtta Online Applied Arts kursus?

Tarbekunst saab uurida Internetis, mis annab teile paindlikkuse sa jätkata täiendkoolitust kunsti valdkonnas oma valik. See võib olla taskukohane viis saada kraad tarbekunsti.

Kui võtta MA Applied Arts?

Vali kool, mis pakub jõuline arts programmi oma Master in Applied Arts kraadi. Parem koolis 's kunst maine, seda parem on teie treening on.

Kuidas taotleda Master in Applied Arts?

Otsi oma programmi alla ja võtke otse vastuvõtu büroo kooli oma valiku täites juhtima vormi.