Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 14 Magistri sisse Tarbijakaitse küsimused 2023

14 Magistri Programmid sisse Tarbijakaitse küsimused 2023

Ülevaade

Tarbijakaitse volinik on ülemaailmne areneva valdkonna, mis uurib ostjatele nende majanduslikku, sotsiaalset ja ökoloogilist keskkonda. Edasijõudnud tarbijakaitseküsimuste on üksikisikutele, kes soovivad arendada professionaalselt ja arendada extra kvalifikatsiooni tõsta konkurentsivõimet tööturul. Seal on mitmeid radu, et õpilased saavad jätkata ja programmid on kättesaadavad kogu maailmas.

Mis on tarbijakaitseküsimuste magistriprogrammi? Programmid kombineerida core põhitõdesid tarbijaküsimustest tehnoloogia, innovatsiooni ja säästvat tarbimist. Te võite võtta klasside tarbijate käitumist, arengut majanduse, või käitumuslikud hinna. Kui teil on esmatarbekaupade majandus haridus, saate keskenduda rohkem funktsionaalne valdkondades nagu uurimismeetodeid ettevõtlust, strateegia ja organisatsiooni ning lepingueelsetel läbirääkimistel.

Õpilased võivad saada palju oskusi, mis on kasulik mõlemale oma töö ja isikliku elu saamisega kapten 's kraadi.Akadeemiline fookus keskendub kliendi kontekstis tehnoloogiline areng, toodete ja teenuste turgudel ja sees ettevõtted. Lisaks pidepunktid sõidu uuendusi ja rolli tarbija on vastutav selle programmi komponente.

Tulu kapten saab teha igal pool üks kuni kolm aastat, sõltuvalt kooli. Seal on palju rahvusvahelisi võimalusi ning kulud võivad erineda koolide vahel. Inimesed peaksid ühendust eriprogrammid, mis neid huvitavad, et määrata kulude ootustele.

Õpilased kapten 's määral võib leida karjäärivõimalusi arv erialade ja valdkondades. Nendeks Consumer Insight valitsejate ja avalike suhete spetsialistid, kes peamiselt töötavad turu-uuringute avastada sihtvaldkondadest et juhtida loominguline strateegiaid. Nad võivad ka juhtima meeskonda turunduse spetsialiste, et selgitada, mida tarbijad tahavad.

Õpilased saavad registreeruda täistööajaga või osalise tööajaga.Need inimesed, kes on kiire elu ning nõuavad suuremat paindlikkust hariduse andmise protsessis peaks kaaluma käivad online-kursused. Enamik ülikoolid pakuvad enamik, kui mitte kõik, oma klassi kaugõppe moodul. Et leida õige kooli teile, otsida oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Turunduse uuringud
  • Turundus
  • Tarbijakaitse küsimused
Õppevaldkonnad
  • Turunduse uuringud (14)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm