Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 2 Magistri sisse Tehniline joonestamine 2023

2 Magistri Programmid sisse Tehniline joonestamine 2023

Ülevaade

Magistrikraad annab õpilastele võimaluse laiendada oma teadmisi ja oskusi spetsialiseerunud õppevaldkondades. Need lõpetajaprogrammid saab tavaliselt lõpetada ühe kuni kahe aasta jooksul.

Mis on tehniline graafiline magister? Nende programmide eesmärk on arendada kontseptuaalset arhitektuuri-, inseneri- ja projekteerimismeetodeid ning praktilistes tingimustes kasutatavaid joonistusoskusi. Kursuse teemadel võib otsida joonistamist kaunite kunstide, linnaplaneerimise, tehnoloogia ja humanitaarteaduste valdkonnas. Õpilastel soovitatakse luua oskuste raamistik, mis põhineb linnakeskkonna jätkusuutlikkuse praegustel väljakutsetel. Programmi sissepääs nõuab tõenäoliselt bakalaureusekraadi arhitektuuril või mõnel muul lähedalt seotud valdkonnas.

Stipendiumi saamine tehnilisel joonisel võib õpilastel kasu saada paljudel ametialastel ja isiklikel viisidel. Õppimine tõhusate uurimismeetodite abil, mõistmine sotsiaalsete ja tehniliste küsimuste mõju ning suutlikkus kavandada ja realiseerida realistlikud projektid on kõik väärtuslikud oskused, mida kasutatakse üksikute rikastamiseks ja juurdepääs kõrgema tasuvusega konkurentsitingimustele.

Programmid on saadaval rahvusvaheliselt, seega võivad kulud ja kursuste kestus olla igas institutsioonis erinev. Õppurid, kes on huvitatud registreerumisest, peaksid võtma konkreetsete koolide poole, küsides kulusid ja nõudeid.

Lõpetades magistrikraadi tehnilisel joonisel võib esitada lõpetajate palju huvitavaid karjäärivõimalusi. Enamik potentsiaalseid töökohti loetakse arhitektuuritööstuse koostajateks. Muude valdkondadega, mille nõudmisi koostatakse, on tsiviilehitus, elektroonika ja tootmine. Tehniliste joonistamise spetsialistide spetsiifilised ametikohad võivad hõlmata arhitekte, tootearendajaid, programmeerijaid, arvutiinseneride, CAD-projekteerijaid, rakenduste projekteerijaid, elektrikute, ehitusinseneride, sisearhitektide ja elektrooniliste spetsialistide esindajaid.

Paindlikud osalise tööajaga ja veebikursuse valikud on saadaval üliõpilastele, kellel on hõivatud ajakava ja piiratud juurdepääs või võime osaleda rajatises. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Arhitektuuriteadus
 • Tehniline joonestamine
Õppevaldkonnad
 • Arhitektuuriteadus (2)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm