Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 9 Magistri sisse Tehnoloogia ja inseneriteadus 2023

9 Magistri Programmid sisse Tehnoloogia ja inseneriteadus 2023

Ülevaade

Master of Professional Studies (MPS) on kraad eesmärk on keskenduda konkreetsemalt ühele valdkonnale laiema interdistsiplinaarse. On üldiselt keskenduma reaalse maailma kohaldamise oskusi. Inimesed, kes jätkab selle kraadi võiksite süvendada oma erialased teadmised oma praeguse tööstuse või võib nüüd üle minna professionaalse käiku.

Mis on Professional Studies in Technology and Engineering? Määral võivad sedalaadi keskenduda infotehnoloogia, või see võib olla seotud ehitiste projekteerimise ja planeerimisega. Erinevad programmid võivad pakkuda kursusi, mille eesmärk on süvendada õpilaste teadmisi teemal, et maksimeerida selle kohaldamist olemasolevate tööstusharude. Enamikul juhtudel õppima ühendab klassiruumis loengud välitööd.Klassid võivad sisaldada arvutiteadus, psühholoogia, otsuste toetamiseks, tööstus turvalisust, riskijuhtimise ja kriisiohjamise ja katastroofide ohjamise. Programm võib samuti võimaldada või nõuda, internatuuri või erialane praktika.

Kasu MPS kuuluvad suurenenud teadmised, kuidas rakendada õpitud oskusi, et tegelik olukordi professionaalne seade. Lõpetajad võivad nautida usaldust mõista nende suhtes ja kuidas see toimib all tõeline asjaolusid, enne kui nad siseneda valdkonnas. Inimesed, kes on juba tööstuse ja kes soovivad selle kraadi süvendada ja laiendada oma teadmisi võib kasu annab lisaväärtust tööd. Professionaalne tase võib suurendada teenimisvõimalusi ning töökohti.

Õppemaks ja registreerimistasu sõltuvad programmi ja kooli. Võta kooli programmi oma valik üksikasju selle õppemaksu nõuetele.

On hulgaliselt karjäärivõimalusi lõpetajate Master of Professional Studies in Technology and Engineering. Valdkondade hulka kaevandamise ja muu energia tööstuse, kalandus, põllumajandus, turism, kogukonna infrastruktuuri, linna ja piirkondlik planeerimine, transport, linnaplaneerimine ja katastroofi oht analüütik, kui nimetada vaid mõned. Turvalisus on vallas suureneb võimalus infotehnoloogia tööstuses. Enterprise arhitektuuri ja turvalisuse insener kasvavad valdkonnad, mis vajavad inimesed eriteadmisi.

Meie andmebaasis on lai valik programme, mis pakuvad professionaalne uuringud kraadi tehnoloogia ja inseneriteaduse ülikoolidest üle maailma. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Professionaalsed uuringud
 • Tehnoloogia ja inseneriteadus
Õppevaldkonnad
 • Professionaalsed uuringud (9)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm