Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 33 Magistri sisse Telekommunikatsiooni tehnoloogia 2023

33 Magistri Programmid sisse Telekommunikatsiooni tehnoloogia 2023

overview

Õpilased osalevad sageli magistriõppes pärast bakalaureuseõppe lõpetamist vastavas valdkonnas. Programmid kestavad tavaliselt kaks kuni viis aastat, sõltuvalt peamiselt registreerumise staatusest.

Mis on telekommunikatsiooni inseneri magister? Sellist tüüpi programm võetakse tihti elektrotehnika üldise uuringu jätkuna. Nagu paljud teised magistriprogrammid rakendusteaduste ja nendega seotud valdkondade valdkonnas, on telekommunikatsiooni ja võrgu inseneri õppekavad suhteliselt keskendunud. Seepärast on need tavaliselt lühemad kui keskmise magistriõppe kursused, kusjuures mõnede asutuste jaoks kulub vähemalt üks aasta. Õpilased peaksid eeldama, et sektsioonid uurivad selliseid teemasid nagu satelliitside, optiliste võrkude loomine, kergete lainealade süsteemid, signaali juhtimine ja võrgu disain.

Õpilased lõpetavad harilikult telekommunikatsiooni disaini- ja inseneriprogrammi, millel on suurenenud tehniline oskus ja teoreetiline arusaamine, mis sageli aitab kaasa probleemide lahendamise oskustele. Magistriprogrammi lõpetajad võivad omandada ka ettevõtlusalaseid teadmisi oma karjääri edendamiseks. Võimalik, et üliõpilaste post-akadeemiliste ettevõtmiste omandamine võib olla ka usaldusväärsete nõustajate ja motiveeritud eakaaslaste võrgustiku kokkupuude programmiga.

Projekteerimisprogrammi kulud põhinevad tavaliselt mitmel teguril. Sellisena erinevad kulud ühelt programmilt teisele oluliselt; õpilased võivad enne taotluse esitamist mõlemale institutsioonile üldiselt hinnata.

Üldiselt peetakse neid programme küpsed kandidaadid telekommunikatsiooniarenduse valdkonnas uurimis-, juhtimis- või õpetamispositsioonideks. Näiteks võib võrguinsener näiteks hallata meeskonna, kes vastutab seadmete töötamise eest andmesalvestustegevuses, juhtkeskuses või sarnases rajatises. Uute materjalide ja tehnoloogia ülekandevõimaluste uurimiseks võib kaasata võrgu- ja kommunikatsioonialaste spetsialistide elektriinsenerid. Ettevõtlikud lõpetajad võivad kaasata käivitusringkonda, kus nad saaksid kasutada teadmisi kommunikatsioonitehnoloogia kohta, et töötada välja võrgulahendused tekkivate tööstusharude jaoks, näiteks kosmosereisid, autosõidukid ja tehisintellekt.

Seal on palju kohti, kus võiksite omandada magistri Telekommunikatsiooni inseneri. Mõne programmi sektsioonid võivad olla isegi võrgus kättesaadavad. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tehnoloogiauuringud
  • Elektritehnoloogia
  • Telekommunikatsiooni tehnoloogia
fields_of_study
  • Tehnoloogiauuringud (33)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format