Keystone logo

61 Magistri Programmid sisse Humanitaarteadused Teoloogia Teoloogia 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Teoloogia
  • Teoloogia
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (61)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Humanitaarteadused Teoloogia Teoloogia

Magistrikraadi on kraad, mis aitab õpilastel leida karjääri oma erialal. Teatav saab teenitud ülikoolides üle kogu maailma, ja see kestab tavaliselt kaks kuni neli aastat, enne, sõltuvalt programmist.

Mis on Meister jumalikkus? See programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad minister kirikus. Pärast ülikooli lõpetamist üliõpilasi peab olema sügav mõistmine kiriku ja tema missiooni, olla pädev Piibli kreeka või heebrea, ja on kohustus arendada vaimset küpsust nii teiste kui ise. Core teemad sisaldavad tavaliselt teoloogiline, praktiline ministeeriumi ja Piibli uuringud. Muud kursused võivad olla Hermeneutika, Vana ja Uus Testament sihtasutused, Nelipühi uuringud, Christian eetika, põhimõtete ja tavade õpetamise ning teadus- ja aruande kirjalikult.

Isikud, kes järgivad jumalikkuse määral kasu ehitades professionaalseid oskusi, et oleks võimalik viia kiriku ja koguduse.Neil on ka oskus kasutada teoloogia põhimõtetele teha iseseisvalt moodustatud kohtuotsuste kaasaegseid küsimusi kogukonnas.

Seotud kulud teenida jumalikkuse määral muutuvad ühest kohast teise. Asukoht koolis ja programmi kestust on kaasata kulu. Õpilased, kes tahavad täpselt teada, mida õppemaksu ja tasude saab peaksid pöörduma otse koolidesse.

On mitmeid karjäärivõimalusi üksikisikute Master in jumalikkust. Väljavaated hulka on ministrid, õpetajad ja juhid erinevatest pastoraalne kontekstis. Kirikud ja templid on mõned võimalused tööhõive, mis on tervishoiuasutuste, mittetulundusühingute ja institutsionaalne keskkond. Mõned lõpetajad valida, vaimulikud vanglates ja haiglad, samas kui teised võivad muutuda professoritest.

Alusta oma ministeeriumi haridus kohe kasutades meie andmebaasi.Otsi oma programmi alla ja kontakteeruda otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.