Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 16 Magistri sisse Teoreetiline füüsika 2023

16 Magistri Programmid sisse Teoreetiline füüsika 2023

Ülevaade

Magistrikraad on saadaval mitmesugustes vormides, nagu näiteks magistrikraad, liberaalsete kunstide magister ja teaduste magister. Nende kraadide läbimisel kestab keskmiselt üks kuni kaks aastat täisajaga või kaks kuni neli aastat osalise tööajaga kandideerimist.

Mis on teoreetilise füüsika meister? Õpilased, kes on registreeritud kaugelearenenud füüsika plaanides, uurivad tavaliselt kvantmehaanika, kvantteooria, rakendusfüüsika ja täiustatud matemaatika kombinatsiooni. Kursused hõlmavad keerukaid matemaatilisi ja teoreetilisi teemasid ning neid sageli täiendavad laboratooriumid, kus õpilased saavad praktilisi teadustöö kogemusi. Lisaks klassikalise füüsika põhjalikule õppimisele pakutakse kraadiõppe üliõpilastele spetsialiseerumise võimalusi, nagu astrofüüsika, osakeste füüsika, nanotehnoloogia, biofüüsika ja arenenud matemaatika, et veelgi täiustada oma oskusi selles mitmekesises distsipliinis.

Tudengid, kes järgivad magistriõppes teoreetilist füüsikat, refinantseerivad sageli oma oskusi matemaatiliste teadlastena, arendavad tugevaid teadustöö kogemusi, eksperttaseme arvutusvõimet ning ületavad keskmiselt hõivatute arvu, mis võivad viia karjäärivõimaluste saavutamiseni, samuti suurepäraseid probleemide lahendamise võimeid igapäevaelus.

Magistrikraad võib kulude osas väga varieeruda, sest iga kool, programm, lokaala ja õpilane on erinevad. Paljud ülikoolid pakuvad tulevastele üliõpilastele prognoositavaid eelarveid vastavalt nende ainulaadsetele tasulistele ajakavadele ning finantseerimisasutustele planeerimise ja järelepärimiste abistamiseks.

Kuna teoreetiline füüsika on selline mitmekülgne valdkond, ei tohiks üllatusena järeldada, et töövõimalused on lõpetajatele üldiselt rikkad. Üliõpilastele mõeldud potentsiaalsed tööstused hõlmavad teadusuuringuid, tervishoidu, tehnoloogiat ja energiat. Ülikoolide haridus- või teadustöötajate kõrval töötavad haridustöötajad mõnikord ka biomeditsiinitehnikute, geofüüsikute, robotiliste ja nanotehnoloogide töös. Lisaks sellele töötavad paljud teoreetikud füüsikud koos kogu maailmas nii eraõiguslike kui avalike kaitseagentuuride inseneridega.

Nagu enamus kraadi, millel on raske laboratoorsed fookused, nõuab magistriõpe teoreetilist füüsikat tavaliselt ülikoolilinnakus registreerimise lõpuleviimiseks. Õnneks on programmid saadaval kogu maailmas. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Loodusteadused
  • Füüsika
  • Teoreetiline füüsika
Õppevaldkonnad
  • Loodusteadused (16)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm