Keystone logo

26 Magistri Programmid sisse Professionaalsed uuringud Tervis 2024

Filtrid

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Professionaalsed uuringud
 • Tervis
Õppevaldkonnad
 • Professionaalsed uuringud (26)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  Magistri Programmid sisse Professionaalsed uuringud Tervis

  Pärast oma bakalaureuse kraadi, õpilased saavad registreeruda Professional Master programmi edasi oma karjääri eesmärgid. See õppimistee eesmärk on pakkuda nii range hariduse ja väärtuslikku töökogemust valdkonnas õpilane 's valik.

  Mis on Professional Master in Health Studies? See aste valmistab ette õpilasi elukutsed tervise valdkonnas. Nagu näiteks, laia kursuste on kaasatud õppekava raames, liiki, toitumise ja kehaliste harjutustega füsioloogia ja vaimset tervist. Kui koos, kursused aitavad luua alus mõistmaks iga õpilane, mis nad on siis võimalik kohaldada praktiliste olukordadega töötamise ajal töökoht või praktiseerimist erinevate tervisega seotud organisatsioonid. Varjutamine tervishoiutöötajate annab õpilastele võimaluse avastada oma niši jooksul alal ja isegi võrgustikule pärast lõpetamist karjäärivõimalusi.

  Võib-olla suurim eelis võttes see aste on väga rahuldust tunda ka mujal 'elab see võimaldab. Mis teadmisi ja kogemusi läbi selle tee, va õppe-, üliõpilased saavad minna on reaalne mõju tervisele ja elukvaliteedile oma klientide või patsientidega.

  Iga kool pakub Professional Master in Health Studies on erinevad kulud registreerimise ja registreerimise. Täpsem informatsioon programmi 's kulu saab määrata ühendust ülestunnistusi kontoris.

  Professional Master in Health Studies võib olla valmimisel võimalik väga palju erinevaid karjääri. Üks levinumaid rakendusi see aste on karjääri töötajate tervist. Lõpetajad saavad tööd otsima konsulteerivad personaliosakond, aidates tagada, et ettevõtjatelt hoolitsev heaolu nende töötajad võimalikult suurel määral.Õpilased saavad ka jätkata tööd terviseriski audiitorite leida ja vähendada ebatervislike töökohal harjumusi. Lõpetajad, kes otsustavad nad soovivad praktiseerida ravim võib olla kindel alus teadmiste koht oma meditsiinikooli koolitust.

  Õpilased, kelle Professional Master in Health Studies kõlab hästi sobida julgustatakse kohaldama. Meie andmebaasis programmid aitab teil leida koolis, mis kõige paremini sobivad nii oma ajakava ja oma karjääri eesmärgid. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.