Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 47 Magistri sisse Toiduainete tehnoloogia 2023

47 Magistri Programmid sisse Toiduainete tehnoloogia 2023

overview

Magistrikraad on esimese astme kraadiõppe, järgides bakalaureusekraadi. Sellise kraadi omandamine tõendab õpilaste teadmisi oma õppevaldkonnas, muutes selle paljudel akadeemilistel eesmärkidel. Saades magistrikraadi, saab avada rikkalikke karjäärivõimalusi.

Mis on toiduainetehnoloogia magister? Selles astmes on arusaam toidutootmisega seotud uurimis- ja arendustegevusest. Keemia ja mikrobioloogia põhjal saavad õpilased õppida toiduvarude põhialuseid ja nende realiseerimiseks ja täiustamiseks kasutatavat tehnoloogiat, seejärel edasi töötama toiduainete lahenduste kavandamisel ja uuendamisel. See hõlmab toidu kvaliteedi ja ohutuse tagamist, samuti keskkonna- ja sotsiaalprobleemide mõistmist.

Toidutehnoloogia valdkonna õpilastele võib kujundada planeerimis- ja probleemide lahendamise oskusi, mida saab rakendada mujal elus. Samuti arendavad nad tavaliselt arusaamist uurimis- ja arendusprotsessidest ning laiemalt ka toiduainetööstuse mõjust ja nende mõjude usaldusväärse hindamise kohta.

Toiduainetehnoloogia magistriõppe kulud erinevad üksteisest teisele ja programmi lõpuleviimiseks kulub üldiselt kaks aastat. Õpilased peaksid uurima tulevaste koolide kohta lisateavet nende kulude kohta.

Toidutehnoloogid on alati nõudlikud, nii et tunnustus, mis kaasas toiduainetehnoloogia magistriprogrammi, sillutab teed erinevatele võimalikele karjääridele. Paljud lõpetajad leiavad tööd toidutööstuse ettevõtetes, alates tootmisprotsesside väljatöötamisest ja järelevalvest kuni kvaliteedikontrolli inspektorite ja toodete ohutuskonsultantidega töötamiseni. Lõpetajad võivad töötada ka toidu teadus teadlastena uurimisinstituutides, mis on pühendunud toidu töötlemiseks ja säilitamiseks vajalike uute tehnoloogiate uurimiseks ja testimiseks.

Toiduainetehnoloogia magistriprogrammi saamiseks pakutakse erinevaid programme kogu maailmas. Online-programmid pakuvad eelist õpilastele, kes vajavad paindlikku ajakava või elavad kaugetes piirkondades. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Bioteadused
  • Toiduaineteadus
  • Toiduainete tehnoloogia
fields_of_study
  • Bioteadused (47)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format