Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 3 Magistri sisse Toiduteenuse korraldus 2023

3 Magistri Programmid sisse Toiduteenuse korraldus 2023

overview

Pärast teenida bakalaureuse kraadi, õpilased on kvalifitseeritud registreeruda magistrikraadi programmi jätkata õpinguid. Nii annab neile arenenud oskused ja teadmised, mis võimaldab lõpetajate hüpata paremale edukat karjääri oma erialal.

Mis on Master in Food Service Management? Kombineerides restoran operatsioon teadmisi ja üldist ettevõtluskeskkonda rakenduslikud teadmised, toitlustus juhtimise programm valmistab õpilasi saada haldaja või restoranis. Kursused sisaldavad marketing, eelarvestamine, ressursside juhtimine, ja muu vajalik äri oskusi, samuti restoran juhtimisoskusi, nagu suhtlemise, meeskonna juhtimise ja toidu valmistamiseks nõuetele.

Magistriõppes kasu õpilastele, valmistades neid ette arenenud positsioone, mis ei oleks muidu võimalik.Kõrgemad palgad saab teenitud ja side-ja juhtimisoskusi omandatud on kasulikud kõigis eluvaldkondades ja töö.

Enne registreeruda toitlustus juhtimise programmi, siis kindlasti uurida maksumus mitmeid programme. Erinevad koolid, pikkusega uuring ja isegi riigi uurimus kõik mõjutada, kui palju see maksab, et viia lõpule Õppekava.

Kõige tavalisem karjääri võite saavutada koos magistrikraadi toitlustus juhtimine on nagu restoran operaator või juhataja. See eriala on eriti kasulik, kui sa soovid saada ettevõtja ja alustada oma söögikoht, kuigi see on sama tõhus jälitavad juhtivatel olemasoleva restorani. Positsioonid sisaldavad müügidirektor, operaator, klienditeeninduse juht, või toitlustamise juht. Samuti on võimalik teha karjääri kui kanalisatsioon töötaja või tervise inspektor.

Huvilistel muutumas liider või juht restoranis peaks kaaluma, kui toitlustus juhtimine on õige nende jaoks. Et rohkem teada saada, otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Turism ja hotellindus
  • Hotellindus
  • Toiduteenuse korraldus
fields_of_study
  • Turism ja hotellindus (3)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format