Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 24 Magistri sisse Turvateenused 2023

24 Magistri Programmid sisse Turvateenused 2023

Ülevaade

Magistrikraadiga üliõpilastel võib olla taust erinevates valdkondades. See aste näitab erialast teadmisi üliõpilase valitud õppevaldkonnas ja võib parandada töövõimalusi.

Mis on julgeoleku magister? Turvalisuse programmide kapten valmistab inimesi ette kuritegevuse ennetamise, infoturbe, riskianalüüsi ja kriisiohje rollideks. Väga interdistsiplinaarsed õpilased võivad keskenduda teemadele, mis ulatuvad teadusuuringutest ja poliitikakujundajast kuni arenevate tehnoloogiliste lahendustega. Kursuste hulka võivad kuuluda sellised teemad nagu sisejulgeoleku parimad tavad, kriitiline infrastruktuur, küberjulgeolek, kriminaalõigus ja haavatavuse hindamine / riskianalüüs.

Turvalisuse magister tagab õpilastele väärtuslikke oskusi, nagu juhtimine, hädaolukorraks valmisolek ja võimalike ohtude tuvastamine. Magistriõppe omandamine selles teemas on hea üliõpilane, kes soovib spetsialiseeruda julgeolekualaste uuringute läbiviimisel ja aitab tööl töötavatel spetsialistidel nende jätkamist jätkata.

Tavaliselt vajavad kaks kuni viis aastat, kapteni turvalisuse hind sõltub konkreetsest institutsioonist ja pakutavatest programmidest. Valitud on palju kohalikke ja rahvusvahelisi programme, mistõttu on oluline, et taotlejad viiksid enne kooli panustamist põhjalikke uuringuid.

Turvalisuse magister võib tuua karjääri paljudes tööstusharudes, sealhulgas nii era- kui avalikus sektoris. Õpilased võivad valida spetsialiseeruda füüsilisele või küberjulgeolekule, samuti juhtimisele ja haldamisele. Tehnoloogial põhinevate kraadidega lõpetanud on suur nõudlus positsioonide järele, nagu infoturbe analüütik, võrgu turvalisuse juht, IT-insener ja UI disainer. Üksikisikud, kes eelistavad käed-rolle, võivad töötada turvamehedena või juhtidena, transpordi turvalisuse kontrollijatena, hädaolukordade juhtimise direktorite, turvateadlaste või riskikonsultantidega.

Turvalisuse programmide ülemaailmne magistriprogramm on lai. Kaugõppe moodulid on hõlbustanud õpilastele paindlikul ajagraafikul omandamist ja rahvusvahelise hariduse omandamist. Lisateabe saamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Tehnoloogiaõpe
 • Turvateenused
Õppevaldkonnad
 • Tehnoloogiaõpe (24)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm