Keystone logo

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Loodusteadused
 • Füüsika
 • Tuumafüüsika
Õppevaldkonnad
 • Loodusteadused (9)
 • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

9 Magistri Programmid sisse Tuumafüüsika 2024

  Magistri Programmid sisse Tuumafüüsika

  Pärast bakalaureuseõppe läbimist on õpilastel tavaline magistrikraad. Seda tüüpi kraadiõppe harilikult koolitab lõpetajate konkreetseid karjäärivaldkondi.

  Mõned ambitsioonikad õpilased võivad küsida, mis on tuumfüüsika magister. Tuumareaktori magistrikraad keskendub tavaliselt valdkonna uurimistegevusele ja tehnoloogia ja ohutuse mõistmisele. Õppe- ja uurimiskursused võivad hõlmata haruldaste isotoopide, haruldaste reaktsioonide, tuumalõhustumise ja tuumamaterjalide eluea teemasid. Sellised programmid peaksid aitama paremini mõista laiemaid teemasid, nagu näiteks universumi elementide esmakordset moodustamist.

  Pärast tuumalifüüsika magistriõppe lõpetamist on õpilastel tavaliselt palju praktilisi oskusi, sealhulgas võime analüüsida andmeid ja teha järeldusi. Lisaks peaks õpilastel olema võimalik kasutada tööriistu ja tehnoloogiaid ohutult tuumaprotsesside paremaks mõistmiseks ja valdkonnas tehtava laboratoorse uurimistegevuse läbiviimiseks.

  Tuumaenergia füüsika magistrikraad võib võtta kaks aastat, sõltuvalt sellest, kas kursus on lõpetatud täis- või osalise tööajaga. Mõlemad võimalused on tavaliselt saadaval õpilastele, kes soovivad valida oma ajakava ja võivad mõjutada kraadi omandamise kogumaksumust.

  Mõned karjäärid, mis võivad tuumafüüsika magistri juurest tuleneda, hõlmavad ka tuumaenergia inseneri, tuumaenergia füsiisti või meditsiinilise tuumaregeneraatori tööd. Tuumaenergia insenerid teostavad tavaliselt uuringuid laborites ja võivad töötada kohapeal elektrijaamades, tootmises, kosmosetehnikas või sõjaväeosas. Teisest küljest tegelevad tuumafüüsikud teoreetilise tööga laborites. Nende töö võib keskenduda sellistes valdkondades nagu tuumaenergia kasutamine kommunikatsioonis, tervishoius, elektroonikas või kosmosesse. Meditsiinilised tuumareaktorid on spetsialiseerunud tuumaenergia meditsiinilistele tagajärgedele haiguste ja haiguste raviks ja avastamiseks.

  Magistriprogrammid tuumafüüsika alal pakutakse eri riikides kogu maailmas. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.