Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 18 Magistri sisse Uurimismeetodid 2023

18 Magistri Programmid sisse Uurimismeetodid 2023

overview

Magistrikraadi saab teenida enamikus valdkondades. Programmi vastuvõtmine sõltub tavaliselt bakalaureusekraadi omandamisest. Õpilased peavad tavaliselt läbima 32 kuni 60 õppetundi.

Mis on uurimismetoodika magister? Need programmid rõhutavad tavaliselt mitmesuguseid uurimismeetodeid, nii kvantitatiivseid kui ka kvalitatiivseid. Uuringute metoodika magistriõppesse kandideerimiseks huvitatud õpilased on tavaliselt tugeva teadustöö taustal. Paljud õpilased leiavad, et see on suurepärane samm edasi doktoriõppe jätkamiseks. Üksikisikud võivad tunda end kursuste, näiteks sotsiaalteaduste uurimismeetodite, haridusstatistika juurutamise ja lineaarsete mudelite kasutuselevõtmisega. Õpilasi koolitatakse tihti mõõtmiste, statistiliste meetodite ja uurimistöö kujundamisel.

Lõpetajad omandavad tavaliselt mitmesuguseid ülekantavaid oskusi. Nad saavad õppida projektide juhtimiseks algusest lõpuni ja sise- ja väliste tähtaegadega. Et õnnestub, õpivad õpilased ennast motiveerima. Need oskused aitavad õpilastel saavutada oma professionaalses ja isiklikus elus eesmärke.

Magistrikraadi teenimisega seotud kulud sõltuvad paljudest teguritest. Asukoht, programmi pikkus ja nõutavad kursusteprotsessid on vaid mõned neist teguritest. Parim tegevus on selleks, et tulevane üliõpilane saaks ühendust võtta oma valitud kooliga konkreetse teabe saamiseks õppemaksu ja tasude kohta.

Lõpetajad saavad tavaliselt osaleda rakendusuuringute projektides, hindamise vahendite projekteerimisel ja ehitamisel, andmete analüüsimisel ja tõlgendamisel ning uurimistulemuste tõlkimisel haridusseadmete rakendamiseks. Iga töö, milles rõhutatakse teadusuuringuid ja analüüse, on tavaliselt sobiv. Õpilased võivad end töötada turu-uuringute analüütikute, professorite või tööstuse analüütikutega.

Õpilased võivad leida kaugõppevõimalusi või pakutavaid programme täies ulatuses veebis. Praegu kättesaadavad paljud valikuvõimalused muudavad registreerumise palju lihtsamaks ja sobivad paremini üksikute õpilaste vajadustega. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Haridus
  • Haridusuuringud
  • Uurimismeetodid
fields_of_study
  • Haridus (18)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format