Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 6 Magistri sisse Väikeettevõtete juhtimine 2023

6 Magistri Programmid sisse Väikeettevõtete juhtimine 2023

Ülevaade

Magistrikraad on kaheaastane kraad, mis on sageli omandatud pärast bakalaureuse programmi lõpetamist. See annab teile põhjalikumaid ja põhjalikke teadmisi oma valdkonnas ning võib avada uusi karjäärivõimalusi.

Mis on väikeettevõtete juhtimise magister? See aste võib olla kõikide vahendite jaoks, mida peate väikese ettevõtte edukaks tegema. See võib anda teile uue arusaama sellistest turundus-, finants- ja inimressursside tehnikatest, mida peate oma valdkonna tipptasemel väikeettevõtteks hoidma. Keskendub tehnoloogiale, juhtimisele ja juhtimisele ning müük aitab teil teie väikeettevõtete jaoks kasu saada ja jääda kasumlikuks.

Väikeettevõtete juhtimise magistriõppes on palju võimalikke eeliseid nii oma tööelus kui ka teie isiklikus elus. Võiksite õppida selliseid oskusi nagu ajajuhtimine, organiseerimine ja raha haldamine, mis võiksid teid täielikult parandada.

Magistriõppe maksumus sõltub mitmest tegurist, sealhulgas asukohast ja asutusest. Kontrollige oma kuludega ja kuludega.

Väikeettevõtluse karjäär on küllaltki lai ja magistriõppes võib olla teie valik. Võite alustada oma väikeettevõtet, müües toodet või teenust otse tarbijatele. Või võite otsustada, et teiste väikeettevõtete konsultant on parem valik. Ettevõttes on ka võimalusi, näiteks turundusjuht ettevõtetes, kus tooteid müüakse väikeettevõtetele. Valitsuse karjäär, näiteks kontohaldur, kes aitab väikeettevõtteid, võib olla ka suurepärane.

Võite tõenäoliselt leida, et väikeettevõtete juhtimise magister on teie läheduses lähedal, ükskõik millises maailma nurgas olete, kaasates need programmid paljudesse online kursuste kataloogidesse. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Ärinduse uuringud
  • Ärijuhtimine
  • Väikeettevõtete juhtimine
Õppevaldkonnad
  • Ärinduse uuringud (6)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm