Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge mitmekordne Magistri sisse Vabaõhutegevuse juhtimine 2023/2024

1 Magistri Programmid sisse Vabaõhutegevuse juhtimine 2023/2024

Ülevaade

Magistrikraad eeldab üldjuhul üks kuni kolm aastat pärast seda, kui üliõpilane on omandanud bakalaureusekraadi. Programmid võivad olla nii professionaalsed kui ka teadustööga seotud. Need on saadaval peaaegu igas valdkonnas.

Mis on juhendaja juhtpositsioonil? See kõrgharidus õpetab juhtimisoskusi väliskoolituste ja seiklusmatkadest otsijatele. Õpilased võivad õppida väljasõitude hõlbustamiseks ja ellujäämisoskuste arendamiseks. Enamik programme pakub kursusi, mis võtavad õpilasi väljaspool, kus nad töötavad väikestes rühmades, uurivad ja osalevad klassi aruteludes. Õpilased võivad võtta kursusi kogemusliku hariduse teooria ja filosoofia, juhtimise põhimõtteid ja tavasid, grupi töötlemine ja hõlbustamine, kõrbes meditsiin, keskkonnakaitse ja eetika. See aste kipub meelitama igasuguseid vabaõhuüritusi.

Nende programmide inimesed saavad välja arendada mitmeid huvitavaid oskusi. Nad kogevad sageli kõrbes ravimit, mis valmistab neid kasutama piiratud ressursse hädaolukordade raviks. Õpilased võivad ka õppida juhtima ja kuulama.

Välise juhtimise magister on saadaval ainult teatud ülikoolides. Kursused võivad sõltuvalt programmist olla väga erinevad. Seepärast julgustatakse õpilasi kulude kohta teabe saamiseks kontakteeruma nende poolt valitud kooliga.

Välisjuhtimisega magistri kraadiga on põnevaid võimalusi. Tavaliselt õpivad õpilased väärtuslikke teadustöö oskusi, mis võimaldavad neil kaasa aidata välise seiklust ümbritsevatele teadmistele. Neil on ainulaadne oskuste kogum, mis valmistab neid ette üllatavalt paljudele töövõimalustele vaatamata nišiprogrammi fookusele. Lõpetajad võivad leida huvi huvitavatele ametikohtadele, nagu näiteks ellujäämisõpetaja, seiklusfotograaf ja kirjanik, loodusvarade haldur, puhkeprogrammeerija, puhkejuhataja või klassi koolivälise programmeerija.

Magistriõpe välise juhtimise alal on erikursus, mida pakutakse ainult valitud ülikoolidele. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Turism ja hotellindus
  • Pargid ja rekreatsioonihaldus
  • Vabaõhutegevuse juhtimine
Õppevaldkonnad
  • Turism ja hotellindus (1)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm