Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 3 Magistri sisse Vaba aja uuringud 2023

3 Magistri Programmid sisse Vaba aja uuringud 2023

overview

Magistrikraad on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad jätkata õpinguid kõrghariduses. Enamik magistrikraasid nõuavad tavaliselt vähemalt üheaastast täiskoormusega õppimist ja võivad lõpule viia kuni neli aastat. Enamik programme vajavad lõpetamist 32 kuni 60 krediidi tundi.

Mis on vabaaja uuringute magister? Tuntud ka kui meelelahutusõppe magister, on see kraad sotsiaalteaduste haru ning selle eesmärk on valmistada õpilasi ette töötama harrastusraviarstidena või käima puhkevõimalusi. Põhinõude osana võivad üliõpilased end kurssi võtta, näiteks vaba aja veetmise perspektiive, rehabilitatsiooniprotsesside kontseptsioone ning puhke- ja spordihoolduse juhtimist ja järelevalvet. Valikainete võimalused võivad sisaldada puhkeprogrammide disaini, suundumusi ja probleeme tervislikel puhkustel ning puhke- ja spordirajatisi ning rajatisi. See magistrikraad peegeldab tavaliselt inimesi, kes tunnevad tööd paljude erinevate inimestega.

Õpilased, kes õpivad magistriõppes Leisure Studies, saavad arendada mitmeid väärtuslikke oskusi. Nad võivad õppida analüütilisi ja probleemide lahendamise oskusi, samuti kohanemisvõimet. See võib aidata õpilastel nii oma isiklikus kui ka tööelus.

Paljude ülikoolide juures pakutakse vabaaja uuringute magistriõppes ja programmi nõuded on erinevad. Matemaatilised kulud võivad mõjutada mitmeid tegureid, sh kooli asukoht, programmi pikkus ja valitud kursused. Kõigi tulevaste koolide kohta saate registreerimistasude üksikasjalikumat jaotust.

Lõpetamisel võivad üliõpilased leida karjäärivõimalusi juhtivatel ametikohtadel mitmesugustel asutustel, nagu mittetulunduslikud, sõjaväebaasid, kuurortid, spordirajatised, koolid ja vaba aja veetmise keskused. Töövõimalused nõuavad sageli, et potentsiaalsed isikud omavad tugevat juhtimisoskust, suudaksid motiveerida teisi ja olla loomingulised, töökas ja terved. Lõpetajad võivad leida end tööle treenerite, spordikeskuste juhtide, parkide valvurite või lõbustusparkide juhtidena.

Paljud ülikoolid pakuvad meistrikursust vabaaja uuringute veebis. Loomulikult saavad õpilased alati õppida ülikoolilinnakus. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Turism ja hotellindus
  • Turism
  • Vaba aja uuringud
fields_of_study
  • Turism ja hotellindus (3)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format

related_fields_of_study