Keystone logo

23 Magistri Programmid sisse Üldõpe Vabad kunstid 2024

Filtrid

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Üldõpe
 • Vabad kunstid
Õppevaldkonnad
 • Üldõpe (23)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  Magistri Programmid sisse Üldõpe Vabad kunstid

  Magistriõppe saavutamine võimaldab sageli paljudel õpilastel laiendada nii oma akadeemilist kui ka karjääriolukordi. Õpilased saavad lõpetada enamiku magistriõppekavade vähem kui kolm aastat.

  Mis on vabade kunstide meister? Sellist tüüpi programm on tavaliselt omandatud pärast bakalaureusekraadi omandamist. Õpilased peavad tavaliselt edukalt läbima akadeemilise kursuste sarja. Vabade kunstiprogrammid võivad olla interdistsiplinaarsed ja keskenduda erinevate akadeemiliste erialade teemadele, nagu sotsiaal-, loodus- ja käitumisteadused ning humanitaarteadused. Kursused nõuavad sageli, et õpilased kasutaksid keerukaid küsimusi kriitilise mõtlemise oskusi. Õpilased võivad vajada lõpetamist väitekirja näidata oma meisterlikkust konkreetse teema. Vaba kunstide magistrikraadi programmid on atraktiivsed võimalused neile õpilastele, kes hindavad oma õpikogemuste kohandamist oma isiklike õppe eesmärkidega.

  Magistrikraadi omandamine liberaalide kunstis aitab õpilastel täpsustada oskusi, mida saab kasutada tööhõive, edutamise või kõrgema palga saamiseks. Lõpetajad omandavad tavaliselt tõhusad suhtlemisoskused, kriitilise mõtlemise oskused ja organisatsioonilised oskused.

  Vabade kunstide magistriprogrammi täitmise maksumus sõltub paljudest teguritest, näiteks programmi kestusest ja registreerumisastmest. Spetsiifilisi kulude andmeid saate otse igas institutsioonis.

  Need, kes teenivad meistrid liberaalide kunstis, leiavad sageli, et neid on kõrgelt arenenud karjääride järele. Sõltuvalt üliõpilase kursuste keskendumisest võib ta leida sotsiaaltöötaja, sotsioloogi või inimressursi spetsialisti positsiooni, töötades inimestega ja lahendades inimestevahelisi ja kogukondlikke küsimusi. Lõpetajad võivad saada ka majandusteadlased, kirjanikud või graafilised disainerid, kasutades oma rahalisi või loomingulisi erialasid maailma analüüsimiseks.

  Õpperegister vabade kunstide omandamine võib mängida karjääri edendamisel võtmerolli. Selles programmis pakuvad kõrgkoolide asutused üle kogu maailma. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.