Keystone logo

7 Magistri Programmid sisse Õigusteadus Vaidluste lahendamise uuringud Vaidluste lahendamine 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Õigusteadus
  • Vaidluste lahendamise uuringud
  • Vaidluste lahendamine
Õppevaldkonnad
  • Õigusteadus (7)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Õigusteadus Vaidluste lahendamise uuringud Vaidluste lahendamine

Magistrikraad võib avada õpilaste karjäärile muul viisil suletud uste ja pakkuda täiendavat hariduskasvu. Kraad on ka vajalik doktorikraadi taotleja või teatud erialade jaoks.

Mis on kapten vaidluste lahendamisel? Programm õpetab tõhusat ärijuhtimist ja konfliktide lahendamist. Õpilased õpivad seda teadmisi kasutama probleemide lahendamiseks üksikisikute, ettevõtete, suurte rühmade ja isegi rahvusvaheliselt. Eetika, vahendamise ja läbirääkimiste alaseid kursusi saab seejärel laiendada individuaalse õpilasega kohandatud kursustele. Võimalikud muidugi valikud hõlmavad sotsioloogia, rahvusvaheline äri, psühholoogia ja majandus. Enamik programme võib lõpule viia ühe kuni kahe aasta jooksul ega nõua õigusala või LSAT-i.

Õppige, kuidas vahendada, arutada ja pidada läbirääkimisi selle kraadi programmiga. Kuigi need oskused on konfliktide lahendamiseks suurepärased, saab üliõpilane neid oskusi töökohal kasutada ja positsioonide intervjueerimiseks, palkade suurendamise läbirääkimistel ja suurte piletikohtade (nt majad) ostmisel, et puudutada vaid mõnda võimalust.

Programmis osalejate rahaline kohustus sõltub valitud programmist. Saadaval olevate programmide uurimine vastab enamustele finantsküsimustele, mida tulevane üliõpilane peab enne otsuse tegemist.

Distsipliiniotsingu meistriks on sageli kasu kõigile, kes on huvitatud avalikust või erasektorist. Alternatiivsed vaidluste lahendamise töökohad on nii kodumaal kui ka rahvusvaheliselt kättesaadavad kõigile, kes soovivad neid tavasid oma ettevõttes või organisatsioonis rakendada. Vahendajad, vahekohtunikud või lepitajad on kõik lõpetajatele elujõulised ametikohad. Paljud seotud ametikohad on kättesaadavad valitsuse organisatsioonide ja kohtuhoonete läbiviimiseks või kohtunike ärakasutamiseks, näiteks abielulahutuse vahendamiseks. Lisaks saab kraad avada uksi neile, kes otsivad juristi kutsealal, millel pole õigusteadust.

Valige ülikoolis käimasolevate klasside või online-klasside paindlikkuse vahel. Järgmiste sammude jaoks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.