Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 4 Magistri sisse Vaikse ookeani uuringud 2023

4 Magistri Programmid sisse Vaikse ookeani uuringud 2023

overview

Magistriõppe esimene tase on tavaliselt saavutatav ainult siis, kui üliõpilane teenib bakalaureusekraadi. Enamik magistrikraad vajavad 12 kuni 18 kolledži kursust, et lõpetada ja võtta umbes kaks aastat. Need, kes kursusi lõpevad, võivad doktorikraadi omandada.

Mis on Vaikse ookeani loodusteaduste magister? See magistriõppekava annab üliõpilastele vahendid, mida nad vajavad, et saada ekspert piirkondlikuks madalikule ja teadustööle. Interdistsiplinaarne õppekava õpetab õpilastele tavaliselt Aasia riikide ajalugu ja kirjandust. Nad võivad ka õppida kultuuri, äri ja poliitika kohta. Inimesed võivad soovida spetsialiseeruda kindlale alale, nagu äri-, humanitaar- ja sotsiaalteadused. Keel, rahvusvaheline poliitika ja arendustegevuse juhtimine on lihtsalt proovide võtmine kursustest, mida õpilased võivad võtta.

Aasia riikide ajaloo, kultuuri ja poliitika tundmine on tavaliselt vaid üks tulemus õpilastele, kes omandavad magistri kraadi Vaikse ookeani piirkonna uuringutes. Paljud õpivad läbi viima sõltumatuid uuringuid, kasutades täiustatud analüütilisi meetodeid ja kuidas uusi teadmisi kvaliteetsetesse teadusprojektidesse muuta. Õpilased võivad omandada suhtlemisoskusi, mis sisaldavad aktiivset kuulamist, kirjalikku ja verbaalset suhtlemist ning kõik need oskused võivad pakkuda paremaid töövõimalusi ja suuremat palka.

Vaikse ookeani piirkonna uuringute kraadi teenimise kulud sõltuvad sageli sellest, kui kaua üliõpilane programmis osaleb ja kas toetused või stipendiumid on saadaval. Samuti on tegurid kolledži või ülikooli asukoht ja oma eelnevalt määratud krediiditundi maksumus.

Vaikse ookeani kraadiõpe võib anda lõpetajale piisavalt oskusi, et neil oleks võimalik paljude karjäärivõimalustega. Võib-olla kõige populaarsem on töötada õiguskaitse, suurte ettevõtete või valitsuse tõlkina või tõlkina. Teised võimalused, mida üksikisikud võivad valida, on finantsnõustamine Aasia turgudel, välisnõustamine või välismaine kirjavahetus. Vaikse ookeani kraadiõppega inimestele on sageli kõige rohkem vaja valitsusi ja suuri ettevõtteid, kuigi mõned väikesed ettevõtted ja ettevõtted võivad pakkuda ka töövõimalusi.

Õpilased võivad õppida veebis või füüsilises asukohas. Ehkki veebipõhine õpe on paindlikum, saavad füüsilised ülikoolid palju kasu. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Regioonaaluuringud
  • Vaikse ookeani uuringud
fields_of_study
  • Sotsiaalteadused (4)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format

related_fields_of_study