Keystone logo

25 Magistri Programmid sisse Sotsiaalteadused Politoloogia Valitsemine 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Politoloogia
  • Valitsemine
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (25)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Sotsiaalteadused Politoloogia Valitsemine

Bakalaureusekraadi ja doktorikraadi vaheline magistriõpe on kraadiõppe auhind, mille täitmiseks kulub tavaliselt kolm aastat. Õpilased, kes saavutavad oma eesmärgi teenida kaptenid võivad leida, et neil on palju rohkem võimalusi kui need, kes seda ei tee.

Mis on valitsusjuht? See aste annab üldiselt õpilastele hulgaliselt teadmisi, kui nad õpivad uurima sotsiaalseid institutsioone, sealhulgas uurima reformi valdkondi ja muutusi ühiskonnas. Programmi üksikisikud võivad õppida poliitika ja poliitika kujundamise praktikat ja teooriat. Mõned õppeasutused võimaldavad õpilastel spetsialiseeruda sellistes valdkondades nagu poliitiline kommunikatsioon, julgeolekualased uuringud või demokraatia uuringud ja juhtimine.

Õpilased, kes saavad magistri kraadi valitsuses, õpivad mitmesuguseid oskusi, näiteks võime probleeme tuvastada ja analüüsida ning seejärel luua tõhusaid lahendusi, mille tulemuseks on terviklikud inimesed, kes võivad luua konkurentsivõimelisi tulemusi. Paljudel tudengitel on tugevad teadmised valitsusest, majandusest, statistikast ja poliitika analüüsist. Kraad võib õpetada inimestele, kuidas tõhusalt avalikult rääkida, aktiivsemalt kuulata ja oma aega paremini juhtida.

Valitsuse jaoks kraadi teenimise kulude kirjeldamiseks ei ole määratud numbrit. Üldiselt määrab iga õppeasutus oma hinna krediiditundi kohta ja igal riigil on oma seadused selle kohta, kui palju kolledž saab nõuda. Stipendiumi ja stipendiumide võimalus võib hinda muuta.

Magistrikraadi omandamine valitsuses pakub lõpetajale erinevaid karjäärivõimalusi. Mõned võivad jätkata, et saada selgeid karjäärivõimalusi, näiteks saada lobistiks või olla poliitiline büroo. Teised võivad valida inimressursside haldajatena, majandusteadlastena või politoloogidena. Siiski võivad teised valida õpetada valitsust keskhariduse või keskhariduse tasemel õpetajatena või õppejõuna. Kas valitsusasutuse, ülikooli või eraettevõtte või ettevõtte jaoks on palju võimalusi.

Kolledžid, ülikoolid ja muud kõrgkoolide õppeasutused võivad pakkuda valitsemissektori magistriprogramme üle kogu maailma. Need, kes soovivad kaugõppega tegeleda, saavad paljudel juhtudel osaleda ka online-kursustel. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.