Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 16 Magistri sisse Veiniäri 2023

16 Magistri Programmid sisse Veiniäri 2023

Ülevaade

Magistrikraadi on akadeemiline kraad, mida kolledžid ja ülikoolid läbimisel uuringutest, mis näitavad meisterlikkust kutsetegevus piirkonnas või konkreetse valdkonna uuringu. See aste nõuab kõrgema taseme oskusi analüüsi, kriitiliselt hinnata, professionaalne rakendus ja kriitilist mõtlemist. Aste on tavaliselt antud humanitaarteadused, sotsiaalteadused, kujutav kunst, õendusabi, teoloogia, filosoofia, või muuseumi uuringud.

Mis on Master in Wine Business? Master in Wine Business uurib teadmisi, oskusi ja strateegiaid vaja saavutada tulemusi globaalse veinitööstus. Õpilased õpivad veini turu arengut kodu- ja globaalse kaubanduse ja saada hästi kursis ja koolitatud veini tootmise ja müügiga. Eesmärk on see aste on koolitada õpilasi saada valda veini äri spetsialistid.Kursuste võib sisaldada teemadel rahvusvahelise veini majanduse, veinitööstus, logistika ja ostu läbirääkimised, önoloogia ja veini degusteerimine.

Lõpetajad Master in Wine Business saada ülevaade äri valdkondades nagu brändi strateegia, ühinemiste ja ülevõtmiste, tarbijakäitumine, meedia, avalike suhete, välisturule arengu ja juhtimise. Kuna veinitööstus on ülemaailmne haare, lõpetajad on tugeva teadlikkust rahvusvahelisel suhete ja äri. Nad on ka arendada tugev suhtlemisoskus, mis võimaldab neil jagada ja õpetada oma veini teadmisi teistega.

Maksumus magistrikraadi varieerub sõltuvalt õppeasutus, riik õppe- ja aeg ning vajalik seadmete programmi. Lisateavet ühendust ülestunnistusi kontoris ja küsida Õppekava ja selle kulud.

Karjäärivõimalusi Veini äri on tugev ja palgad on head.Mõned võimalikud ameteid seotud selle kraadi sisaldama piirkondlikku ekspordi juht, tootejuht, turundusjuht, kommunikatsioonijuht, veini lavastaja ja kaubanduse juht.

Ära haridusvõimalusi pakutakse internetis, ükskõik, kus sa elad. Otsi oma programmi alla ja kontakteeruda otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Toiduainete ja jookide uuringud
  • Toidu- ja joogitööstus
  • Veiniäri
Õppevaldkonnad
  • Toiduainete ja jookide uuringud (16)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm