Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 4 Magistri sisse Vene keel 2023

4 Magistri Programmid sisse Vene keel 2023

Ülevaade

Õpilased, kellel on bakalaureusekraad ja kes soovivad oma õpinguid jätkata, võivad valida magistri kraadi. See programm võib jätkata õpilaste üldteadmisi oma valdkonnas või keskenduda oma õpingutele ühes konkreetses valdkonnas.

Mis on meister vene keeles? Selles õppekavas on õpilastel põhjalikumad teadmised Venemaalt, tema poliitikast ja selle rahvastest. Programm võib keskenduda ühele või kõikidele valdkonnaga, mis on seotud valitsuse, majanduse, ajaloo, kultuuri ja kirjanduse ning antropoloogia-sotsioloogiaga. Mõned programmid nõuavad kõrgemat keeleoskust kui teised. Konkreetsed klassid võivad hõlmata rahvusvahelisi suhteid, arenenud keeleõpetust, Venemaa ja Ida-Euroopa ajalugu, politoloogiat, geograafiat, vene kunsti ja kultuuri ning religiooni. Mõned programmid võivad nõuda õpilastel töötada väitekirja või uurimisprojekte.

Selles astmes on palju eeliseid, sest õpilased töötavad välja erinevaid oskusi, mis aitavad neid nii professionaalselt kui ka isiklikult. Mõned neist hõlmavad suhtlemist, kultuurilist arusaamist ja suutlikkust lahendada keerukaid probleeme.

Kulud on sageli probleem, kui õpilased kaaluvad seda kraadi. Mõned programmid kestavad kaks aastat, teised kestavad kauem, seega võib see olla suur tegur. Mitmete maailma koolide uurimine võib aidata levitada odavaid teenuseid.

Vene keele omandamine võib valmistada inimesi erinevatele karjääridele. Mõned vajavad täiendavat haridust ja teadmisi, samas kui teised töökohad on otseselt seotud õppevaldkonnaga. Mõned tavalised ametikohad hõlmavad Vene ajakirjanikku, rahvusvahelist jurist, tõlki ja tõlkijat, ajaloolast, diplomaati, kultuurinõunikut, tsiviilteenistustöötajat, arsti, professorit, reisibürood, ÜRO ametnikku, filmiõppurit, luureametnikku ja keeleteadlasi.

Täiusliku kooli leiate kohe, kas see on veebis või välismaal. Kasutage meie andmebaasi, et otsida oma programmi allpool ja pöörduge otse teie valitud kooli vastuvõtukeskuse poole, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Keeleteadus
 • Vene keel
Õppevaldkonnad
 • Keeleteadus (4)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm