Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 26 Magistri sisse Vesiviljelus ja kalandus 2023

26 Magistri Programmid sisse Vesiviljelus ja kalandus 2023

Ülevaade

Magistrikraadi vesiviljeluse ja kalanduse on mõeldud õpilastele, kes soovivad mängida professionaalne roll maailmamajanduse laienemise vesiviljeluse. On karjäärivõimalusi maailma veeorganismide kasvatamiseks, ressursside juhtimine, teadustöö, konfliktide lahendamise ja rohkem.

&nbsp

Üliõpilane võib küsida, milline on Meister vesiviljeluse ja kalanduse? See täiustatud aste valmistab individuaalse ehitada karjääri, mis on saamas peamine aspekt paljudes rahvusvahelistes majandus. See on õpingud ette, et rikastada õpilaste arusaamist tasakaalu toiduainete tootmise ja vee oludega. Kogu mitmel pool Aasias ja teistes maailma piirkondades, vesiviljelus võib olla kriitiline liigub populatsioonide eemal sõltuvust ülepüütud ressursse. Õpilased õpivad, kuidas hinnata tundlikud looduslike vahendeid, et kaitsta neid ülepüük, tööstusjäätmed ja saastet.Uuringud hõlmavad toitumise ja söödaga tehnoloogiaid, vee kvaliteeti, rannikualade majandamise, märgalade ökosüsteemidele, seemne tootmise ja turismi.

&nbsp

Nende hulgas kasu magistrikraadi vesiviljeluse ja kalanduse on selline tipptasemel teadmisi tehnoloogiate ja lähenemisi toidu tootmise ja ressursside säilitamise, mis muutuvad säästva kasvav dünaamika üle kogu maailma. Määral saab alustada üliõpilase karjääri, mis kestab rahvusvaheliste piiride ning võib parandada elupaikade ja toidubaasi kogukondade üle kogu maailma.

&nbsp

Tasud ja õppemaksu edasijõudnud võib erineda programmi raames. Võta ülestunnistusi kontoris koolis oma valik üksikasju tasu ja õppemaksu sõiduplaanid.

&nbsp

Karjäär vesiviljeluse ja kalanduse ulatuvad teadus- ja arendustegevuse põllumajandusloomade liikide konsulteerimist majanduskasvu ja jätkusuutlikkust era- ja valitsusvälised asutused.Okupatsioonide hulka põllumajandus, haudejaama tehnik, bioloogia kui teaduse tehnik, karbid culturist, veeloomade tervise koordinaatori või kala assistent. Magistrikraad annab põhjaliku tausta ja mõistmist, et olla efektiivne seisukohti ministeeriumide, teadusasutuste ja rahvusvahelise turismi operatsioone.

&nbsp

Alusta oma reisi rahuldust pakkuvat karjääri laienev täna algab magistriõppesse vesiviljeluse ja kalanduse. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Bioteadused
  • Agronoomia
  • Vesiviljelus ja kalandus
Õppevaldkonnad
  • Bioteadused (26)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm