Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 3 Kaugõpe MSc sisse Ärinduse uuringud sisse Araabia Ühendemiraadid 2023

3 Kaugõpe MSc Programmid sisse Ärinduse uuringud sisse Araabia Ühendemiraadid 2023

overview

Ärinduse õpingud on akadeemiline ala, mis pakub ärimaailmas vaja minevaid teadmisi ja oskusi. Õpingutes võidakse pakkuda rahanduse, raamatupidamise, majanduse, organisatsiooni uuringute, ärieetika ja turunduse aineid.

Araabia Ühendemiraadid on liitriik seitse Ühendemiraadid ida poole Araabia poolsaare, sissepääsu juures Pärsia lahes. Palju tööjõudu AÜE on võõras rännanud - sellest riik 's elanikkonnast meik on nii mitmekesine, koos Emirati kodanikud on vähemuses omal maal.

MSc, ehk teadusmagister on rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemiline kraad, mis näitab teatud valdkonnaga seotud oskuste ning teadmiste omandamist. Enamuse MSc programmide läbimiseks kulub umbes neli aastat, peale mida suunduvad paljud inimesed tööle, kuid on ka neid, kes jätkavad oma haridusteed.

Veebi- ehk kaugõppe all mõeldakse elektroonilise meedia ning info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) kasutamist hariduses. Veebiõppe abil pääseb haridusele juurde igal ajal ja mis tahes kohas, kus on olemas Interneti-ühendus.

read_more

filters

  • MSc
  • Araabia Ühendemiraadid
  • Ärinduse uuringud
  • Kaugõpe
fields_of_study
  • Ärinduse uuringud (3)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format