Keystone logo

Filtrid

 • MSc
 • Tehnoloogiaõpe
 • Andmetöötlus
Õppevaldkonnad
 • Tehnoloogiaõpe (65)
 • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

65 MSc Programmid sisse Andmetöötlus 2024

  MSc Programmid sisse Andmetöötlus

  Paljud inimesed otsustavad jätkata Master of Science pärast seda antakse bakalaureuse kraadi või pärast tööd konkreetses valdkonnas. Need, kes on sügav huvi computing võib kasu lõpetamist MSc programmi.

  Mis on hariduselt Computing? Need Master of Science programmid on suunatud spetsiaalselt inimestele, kellel on bakalaureuse kraadi muudes valdkondades kui arvutustehnika ja kes soovivad luua uusi karjäärivõimalusi, laiendades oma teadmisi alused. Programmid on tavaliselt mooduli baasil, kus uuring valdkondades, sealhulgas teadus-tehnikaid, andmebaasid, objektorienteeritud programmeerimine, internet ja multimeedia tehnoloogia, ja tarkvaraarenduse metoodikaid Unified Modelling Language. Doktoritöö projektid on ühine nõue, ja üldine kursuste võib võtta üks kuni kaks aastat õpilastel täita.

  Nende lõpetanute koolilõpetaja arvuti programme arendada teadmisi ja olulisemaid oskusi kriitilist mõtlemist ja põhjendusi, kommunikatsioon, probleemide lahendamine, ja projektijuhtimist. Lõpetamist MSc annab õpilastele ainulaadse eeliseid eakaaslastega ning võimaldab neil sügavalt kaevuma teemadel, et nad on kirglik.

  Need programmid, nagu paljud teised, on muutuja õppekulud, mis võivad oluliselt muuta sõltuvalt asutusest ja selle asukoha üle kogu maailma. Õpilased soovitatakse tungivalt, et kinnitada õppemaksu ja halduskulusid enne nõustumist ja kohustudes positsiooni registreerunud õpilane üheski programmis.

  Karjäärivõimalusi lõpetajatele Master of Science in computing programmid on mitmekesised.Kursuste valmistab ette õpilasi eduka tööhõive avalikus ja erasektoris inseneri-ja teadustöö, tarkvaraarendus, süsteemide analüüs, andmete analüüsi ning infotehnoloogia juhtimine. Võimalused on olemas ka kaubanduslike ja teadlasi.

  &nbsp

  Magistrikraad Computing programme võib leida üle kogu maailma paljudes kõrgelt lugupeetud institutsioonid. Lisaks traditsioonilistele klassid, paljud ülikoolid pakuvad ka online-kursuste. See on eriti kasulik neile, kes võivad elada kõrvalistes piirkondades või kes on piirangud oma aega ja ei suuda lõpetada traditsioonilise kraadi. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.