Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 19 MSc sisse Arhiivindus 2023

19 MSc Programmid sisse Arhiivindus 2023

Ülevaade

Pärast bakalaureuse- või samaväärse kraadiõppe lõpetamist saate jätkata magistrikraadi. Magistrikraad keskendub teaduslikele või matemaatilistele uuringutele. MSc saab teenida kursusel põhineva või teadustööpõhise programmi kaudu või ka kahe kombinatsiooni abil. Doktorikraadi taotlemiseks on teil vaja magistri kraadi.

Mis on arhiiviteaduse magistrikraad? Seda tüüpi programm keskendub disaini ja kuraatorite praktikale, uutele tehnoloogiatele, kunsti, kultuuri, rahanduse ja projektide säilitamisele ja säilitamisele ja haldamisele. Õpilased õpivad analüüsima globaalseid küsimusi, et paremini teenindada avalikkust. Mõned programmid pakuvad õpilastele praktilisi kogemusi kollektsioonide hooldamise ja kasutamise probleemidega. Õpilased võivad keskenduda kunsti, ajaloo, kirjanduse või kultuuri arhiveerimisele. Mõnes ülikoolis saab programmi ka individuaalselt struktureerida, nii et kui teil on töökogemust, saab seda ka astmeliselt panna. Mõnes ülikoolis on õhtune kursus, nii et saate jätkata töötamist, kui teenite oma magistrikursust. Seda tüüpi programm kestab tavaliselt üks kuni kaks aastat.

Ükskõik milline arhiiviteaduse sektor, mida soovite jätkata, on palju eeliseid. Ajaloo ja kunsti nõuetekohase dokumenteerimise ja näitamise säilitamine tagab, et paljudele põlvkondadele on juurdepääs kõigile neile imetlustele. Selle astme abil saate aidata oluliste dokumentide, artiklite, raamatute või videote dokumentatsiooni haldamist, kujundada väljapanekuid muuseumide ja kogude jaoks ning harida avalikkust ajaloo, kunsti ja kultuuri osas.

Seda tüüpi programmide maksumus võib eri ülikoolide ja riikide vahel väga erinev. Hinna saamiseks võtke ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega või külastage oma veebisaiti.

Magistrikraadiga arhiiviteaduses saab teil palju erinevaid karjääri. Kui olete huvitatud juhtimisest, võite hallata mitmesuguseid kunstimuuseumi aspekte. Pärandimuuseumis saate säilitada kohaliku ajaloo ja kultuuri. Kui soovite aidata järgmise põlvkonna õpetamist, võite töötada laste muuseumis. Võiksite aidata integreerida uus tehnoloogia olemasolevate esemete esitlemiseks ja säilitamiseks. Pole tähtis, kus teie huvid asuvad, on sul arhiiviteaduses karjäär.

Kui soovite aidata säilitada tänapäeva olulist ajalugu ja kunsti, nii et tulevastel põlvkondadel saab neid õppida ja neid hinnata, peate oma arhiiviõpetuse magistrikraadi teenima. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • MSc
  • Humanitaarteadused
  • Arhiivindus
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (19)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm