Keystone logo

14 MSc Programmid sisse Tehnoloogiauuringud Tsiviilehitus Arhitektuurne projekteerimine 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Tehnoloogiauuringud
  • Tsiviilehitus
  • Arhitektuurne projekteerimine
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiauuringud (14)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Tehnoloogiauuringud Tsiviilehitus Arhitektuurne projekteerimine

Aastal väga konkurentsivõimeline tööturul täna iga eelis loeb. See teebki õpib Master of Science (MSc) nii ahvatlev paljudele inimestele. See aste võtab umbes üks kuni kaks aastat ja lõpetajate lahkuda nii praktilisi oskusi ja teoreetilisi teadmisi, mis aitab neil silma paista oma karjääri.

Mis on hariduselt Arhitektuuri- ehitus? See programm õpetab õpilasi, kuidas rakendada inseneri tavade ja tehnoloogiate projekteerimise ja ehitamise ning muude struktuuridega. Üha enam ja enam kraade keskenduda jätkusuutlikkusele ja pikaajalise kuluefektiivsus võrreldes lühiajalise kasu. Kursuste võib sisaldada klasside valgustus ja elektriseadmed, vee- ja jäätmemajanduse, ventilatsiooni- ja kliimaseadmed, akustika, kandekonstruktsioonide, projektijuhtimine, ja lepingud ja hanked.

See magistrikraadi annab teadmised ehituses ja hoone tavasid, jättes lõpetajate valmis suurendama otse ülalt kohtadel valdkonnas. Enamik programme panna suurt rõhku roheliste lahenduste ja uute tehnoloogiate, valmistades õpilasi kohaneda pidevalt muutused tööstuses.

Kuidas ja kus õpid oma magistrikraadi Arhitektuurne projekteerimine mõjutab programmi kogumaksumusest. Hinnad varieeruvad riigiti, kooliti ja kestuse jooksul. Võtke ühendust ülestunnistusi kontoris ülikoolis või kolledžis oma valik lisainformatsiooni.

Ehituses on väga konkurentsivõimeline; Kuid rohkem haridust ja kogemusi teil on, seda parem teile õiglane, kui on aeg esitada taotlus. Lõpetajad koos MSc Arhitektuuri ehitus sageli leida tööd arhitektuuri-insenerid nii valitsuse üksused ja ettevõtted erasektoris.Nad võivad töötada nii disaini konsultandid, ehituse projektijuhid ja toote või insenerid, muu hulgas seisukohti.

Valikud on olemas õpib seda Master of Science täistööajaga või osalise tööajaga. Mõned koolid pakuvad nüüd online kraadi võimalusi, mis võimaldavad suurendada paindlikkust inimestele, kes praegu töötavad või on vaja leida tasakaal muid isiklikke kohustusi. Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.