Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 33 MSc sisse Arvuti turvasüsteemid 2023

33 MSc Programmid sisse Arvuti turvasüsteemid 2023

overview

Õpilaste huvi infotehnoloogia ja teha positiivseid muutusi maailma, infotehnoloogia turvalisus on suurepärane karjäär valik. Üha enam ettevõtteid üle kogu maailma on hakanud tõsiselt tähelepanu pöörama küberkaitse vallas, mis puudutab kaitse organisatsiooni andmeid. Saamine MSc in Computer Security annab andekatele õpilastele serv konkurentsiga valdkonnas, mis on muutumas üha olulisemaks iga päev.

&nbsp

Mis on MSc in Computer Security? On magistri kraadi, mis keskendub infosüsteemide kaitse, sealhulgas arvutid, võrgud ja nutitelefonid oht häkkerite ja muude kõrvalistele isikutele. See valdkond hõlmab kaitset mitte ainult teavet, mis sisaldub arvutid ja võrgud, vaid ka alaealiste kehalise seadmed.Infosüsteemide kaitse saavutatakse taotlemise protsessi turvameetmed, et tagada privaatsust, terviklikkuse ja andmete turvalisus.

&nbsp

On suurepärane kasu teenida Magistrikraad Arvuti turvalisus. Infotehnoloogia tervikuna on kasvav valdkond, mis on muutumas üha olulisemaks iga päev. Tulus ja tuleviku karjääri ootab õpilasi, mis on pühendatud piisavalt lõpetada see raske õppima.

&nbsp

Soetamise kulu MSc Arvuti turvalisus sõltub paljudest erinevatest teguritest. Riigis, kus sa said oma õpingud, pikkus kraadi kava, ja asutuse tüübist sa osaleda kõik mõjutavad kogumaksumus kraadi. Tuleviku üliõpilased peaksid tegema põhjalikke uuringuid erinevate ülikoolide huvi saada parema idee kuludest.

&nbsp

Õpilased, kes teenivad MSc Arvuti turvalisus on suur nõudlus nii era- kui ka avalikus sektoris. Võite kaaluda karjääri kohtuekspertiisi analüütik, võrgu turvalisuse insener või julgeoleku audiitor. Kas te olete huvitatud töötamisest valitsuse luure, ettevõtte IT, või alustada oma firma, Master of Science in Computer Security on suurepärane viis alustada tulus karjääri infotehnoloogia.

&nbsp

Kui te olete tulevane üliõpilane, kes on huvitatud saada MSc Arvuti turvalisus, ei ole paremat aega, et saada sellesse tulus ja kasvav valdkond. On institutsioonide üle kogu maailma, et saame pakkuda Teile hariduse, mis teenib sind elu lõpuni. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

read_more

filters

  • MSc
  • Tehnoloogiaõpe
  • Infotehnoloogia
  • Arvuti turvasüsteemid
fields_of_study
  • Tehnoloogiaõpe (33)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format