Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 16 MSc sisse Astrofüüsika 2023

16 MSc Programmid sisse Astrofüüsika 2023

overview

Kapten 's kraadi tähendab, et üliõpilane on saavutanud täieliku mõistmise oma valdkonnas. Kuna bakalaureuse kraadi on vaja enne saate registreeruda Master 's programmi, paljud õpilased otsustavad jätkata oma haridusteed pärast lõpetamist, teenides selle kraadi. See eesmärk on valmistada õpilasi karjääri.

Mis on hariduselt astrofüüsika? Astrofüüsika on üks haru kosmoseteadus, mis tegeleb universumi olemusele. Programmid, mis keskendub astrofüüsika tavaliselt algab põhitõdesid astronoomia ja seejärel liikuda õpib laienemine, sünni ja omaduste organid kosmoses, sh uuringu energiat ja dünaamikat. Tihti on prioriteet pandud püüame arendada inimeste "arusaam varajases universumis. Kursused matemaatika ja füüsika võib olla vajalik ka.

Mis jääb väljapoole meie maailm on üks salapärane küsimusi.Õpilased, kes õpivad astrofüüsika kasuks Küsimusele vastates pea ja aidata liikuda meie arusaam liikide edasi. See on väga täidab töö, mis ehitab aluse maaväline reisil.

Nagu enamik suurtootjad, õppimine astrofüüsika erinev hind oluliselt. Paljud faktorid, nagu näiteks programmi, kool ja riik uuring, võib mõjutada õppemaksu ja muid tasusid. Enne uuringusse, siis kindlasti uurida oma võimalusi leida programm, mis sobib oma eelarve.

Enamik lõpetajaid valida karjääri vaatluse ja teadus. Kui töötab laboris või valitsusasutus, teadlased koguda ja analüüsida teavet kosmose. Samuti on suur elanikkond, kes otsustab minna haridust, mis on eriti otstarbekas astrofüüsika lõpetajatele. Töö Seda tüüpi võib olla ülikooli või muu asutuse või see võib olla muuseumi kuraator.

Et alustada õpinguid astrofüüsika, uurige erinevaid programme.Kui olete huvitatud, et alustada täna. Otsi oma programmi alla ja kontakteeruda otse vastuvõtu kontoris koolis oma valik täites põhivorm.

read_more

filters

  • MSc
  • Loodusteadused
  • Kosmoseteadused
  • Astrofüüsika
fields_of_study
  • Loodusteadused (16)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format