Keystone logo

Filtrid

 • MSc
 • Bioteadused
 • Bioinformaatika
Õppevaldkonnad
 • Bioteadused (36)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  36 MSc Programmid sisse Bioinformaatika 2024

   MSc Programmid sisse Bioinformaatika

   Õpilased valivad jätkata Master of Science (MSc) Bioinformaatika on tõenäoliselt huvitatud töötamisest nii teadlasi distsipliini molekulaarbioloogia, samal ajal ära infotehnoloogia hallata ja korraldada suurte andmebaaside bioloogilisi andmeid molekulaarsel tasandil.

   Mis on MSc bioinformaatika? See on edasijõudnud suhteliselt uus bioinformaatika, teadusharuga valdkonda, mis on tekkinud eraldi distsipliini molekulaarbioloogia. Bioinformaatika kehtib infotehnoloogia, inseneri, matemaatika ja statistika, et teadus ja tõlgendada bioloogiliste andmete, sarnane sellega, mis tehti ajal Inimese Genoomi Projekti. Oma kõige elementaarsem, bioinformaatika kehtib infotehnoloogia bioloogiliste molekulaarsete andmete suures mahus.

   Õpilased, kes valivad selle õpingud saavad oskusi tõlgendamise bioloogiliste andmete molekulaarsel tasandil, samuti oskusi andmebaasi organisatsioon.Kohaldamise arenenud matemaatika ja infotehnoloogia sellele andmed võimaldavad uurijal mõista andmete suhted nii, et varem ei ole saadaval.

   Soetamise kulu kraadi selles valdkonnas sõltub paljudest teguritest, näiteks, kas õpilane käib täistööajaga või osalise tööajaga, valik ülikoolide ja kas õpilane käib klasside Ülikoolis või online. On oluline, et teadus koolide osas, kui hästi nad kohtuvad oma eelarve ja eesmärgid.

   Lõpetanud MSc bioinformaatika võib eeldada, et leida karjäärivalikuid uurimislaboratooriumide ülikoolides või tööstuses, farmaatsiaettevõtted, ja muudes valdkondades erinevad nagu põllumajandus või arengut isikuhooldustooted. On ka võimalusi geeni sekveneerimine, genotüüpide ja andmebaasi disain ja hooldus. Tööandjad on peamiselt otsib üksikisikute tugevat tausta molekulaarbioloogias ja Kõrgtasemel arvutiressursse oskused.

   On palju programme saadaval õpilane kaaluma, sealhulgas rahvusvahelise võimalusi ja online-kursused. Online uuring võib sageli salvestada õpilase suhe, pakkudes suuremat paindlikkust. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.