We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

1 MSc Programmid sisse Tervishoid Tervishoiutehnoloogia Biotehnoloogia 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Tervishoid
  • Tervishoiutehnoloogia
  • Biotehnoloogia
Õppevaldkonnad
  • Tervishoid (1)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Popular degree type

Popular study format

Popular locations

MSc Programmid sisse Tervishoid Tervishoiutehnoloogia Biotehnoloogia

Magistrikraad, lühendatuna magistrikraadiga, on magistrikraad, mida pakutakse üliõpilasele, kes on oma õppevaldkonnas tõeliselt näidanud oma meisterlikkust. See aste võib kas pakkuda karjäärivõimalusi või olla kõrghariduse portaal, näiteks doktoriprogrammid.

Mis on Bioengineeringu magistrikraad? Selle haridusliku etapi ajal võib programmi osavõtja valida oma eriala kindlaksmääramiseks fookuse. Mõnedes populaarseteks fookusvaldkondadeks võivad olla bioreaktsioonid ja bioprotsessi tehnikad loomade, taimede või mikroobrakkudes, tootearendus, taimtehnoloogia, vedelike mehaanika, keemilise reaktsiooni tehnika ja tehniline termodünaamika. Üliõpilase poolt valitud õppetöö võib otseselt mõjutada tema õpingute ajal pakutavat materjali ja omandatud oskusi nii loengute kui ka praktiliste õppimisvõimaluste osalemisel.

Ehkki erinevad programmikohad pakuvad ainulaadseid oskuste kogusid, võivad bioengineerimise õpetajad siiski õppida arvukalt kõikehõlmavaid kasulikke võimeid, näiteks organisatsiooni, labori ohutuse ja ajajuhtimist. Need on oskused, mis on olulised, et aidata õpilastel igapäevaseid ülesandeid, nagu eelarve koostamine või ajakava koostamine tõhusamalt hallata.

Bioengineerimiste kursuste maksumus erineb koolide vahel üsna oluliselt, sest õppetöö kulud ja koolide kättesaadavus on õpilastel meeles pidada. Enamikul juhtudel võivad programmid kesta aastaid kuni kaks aastat.

Bioengineering on teadusvaldkond, mis on aastate jooksul üha enam hoogustunud tänu mitmetele teaduslikele edusammudele tööstuses. Selle valdkonna magistrikraadiga üliõpilane võib seda kasvu ära kasutada, kui leidub tööle biomeditsiiniteadlase, biotehnoloogi, kohtuekspertiisi, mikrobioloogi või kliinilise biokeemia, genoomika, hematoloogia ja immunoloogia tervishoiutöötajat. Karjääri tüüp, mida õpilane võib valida, tugineb tugevalt erialal, mille ta valis magistriõppe programmi kestel.

Saate jätkata seda tasuvat taset nii kohalikul, rahvusvahelisel kui ka internetis sõltuvalt rahalistest vahenditest ja olemasolevatest sõiduplaanide piirangutest. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.