Keystone logo

5 MSc Programmid sisse Bioteadused Botaanika 2024

Filtrid

Filtrid

 • MSc
 • Bioteadused
 • Botaanika
Õppevaldkonnad
 • Bioteadused (5)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  MSc Programmid sisse Bioteadused Botaanika

  Master in Science on doktor, et jätkata saaks bakalaureusekraadi. Tavaliselt MSc keskendub loodusteaduste ja matemaatika on anda õpilastele põhjalikud teadmised konkreetse teema. See võib olla üks kuni kolm aastat täiendada selle uuringu.

  Mis on hariduselt Botaanika? Üldiselt botaanika on teaduslik uurimus taimi. See võib hõlmata pilk klassifitseerimise, levitamise, struktuuri, geneetika, füsioloogia või ökoloogia. Mõned kursused isegi keskenduma taimede elu konkreetses piirkonnas, geoloogilise aja jooksul või elupaiga. Master in Botaanika sageli sisaldab lab töö-ja teadustöö. Nõutav kursusi see doktor olenevad konkreetse ala uuring ja kooli te soovite osaleda, kuid võivad sisaldada taimeökoloogia, taimesüstemaatikas, taimefüsioloogia, mükoloogia, arenguhäireid Taimeanatoomia ja võrdleva morfoloogia soontaimede.

  Uurimistöö projektid sageli vaja jooksul see programm võib valmistada õpilasi töö teadusvaldkonnad. MSc botaanika on ka kasulik, sest see võib parem valmistada õpilasi jätkama kõrghariduse.

  Maksumus magistrikraadi sõltub ülikooli erialal ja programmi kestust. Saate rohkem teada võimalikku kulu ühendust kooli või kooli, siis on huvitatud käivad.

  Kui olete teeninud hariduselt Botaanika, võid valmistada erinevaid karjääri. Teadlased käesoleva hariduse sageli minna tööle keskkonnaorganisatsioonide, valitsuse, biotehnoloogia tööstuste ja haridusasutustega. Sa võid liituda uurimisrühma või võtta õpetamise rolli ülikoolis. Täpne töö saad võib sõltuda teie varasem töökogemus ja muude haridus teil olla.

  Kas see on õige programm teile? Rakendades on lihtne.Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.