Keystone logo

1 MSc Programmid sisse Disainiuuringud Ergonoomika 2024

Filtrid

Filtrid

 • MSc
 • Disainiuuringud
 • Ergonoomika
Õppevaldkonnad
 • Disainiuuringud (1)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  MSc Programmid sisse Disainiuuringud Ergonoomika

  Enamik Master of Science kraadi programmid on spetsialiseerunud teema, mis tugineb sihtasutus üliõpilaste õpinguid. Edasi keskendub antud teema võib anda õpilastele konkurentsieelise tööstuses.

  Võib tekkida küsimus, milline on hariduselt Ergonoomika? See programm hõlmab abil Baasteadused psühholoogia, füsioloogia ja anatoomia uurida inimeste, mida nad teevad, objektid, mida nad kasutavad, ja nende elukeskkonda. Eesmärgiks on rakendada teoreetilisi põhimõtteid, meetodeid ja andmeid, et optimeerida kujundused kogu süsteemi jõudlust ja heaolu. Näiteid õppekava sisaldavad inimfaktori, uurimismeetodeid, Työpsykologia, mitu regressiooni, dispersioonanalüüsi, patsiendi transpordi, füüsilise töötervishoiu ja spordimeditsiini.

  Lõpetajad Master of Science in Ergonoomika kipuvad olema erandlik organisatsiooni tootlikkus, kaasamine, meeskonnatöö ja suhtlemisoskus.See programm aitab lihvida neid oskusi edasi, toodavad palju kasu mitmesuguseid ettevõtlusega seotud karjääri.

  Maksumus teenida Master of Science kraadiga erinev sõltuvalt asutusest, maakonna õppe- ja pikkust programmi. Selleks, et mõista seotud kulud oma programmi valik, võta ühendust ülestunnistusi kontoris koolid, mis teile huvi.

  Töö ergonoomika on täiesti konkurentsivõimeline, eriti valdkonnas füsioteraapia, spordimeditsiini ja uuringud. Lõpetajad võivad leida end projekteerimisel ja -seadmed, või kasutatakse teavet disaini mõista ülesanded ja kasutajatele. Mõned positsioonid võivad sisaldada inimfaktori konsultant, tööterapeudina, ergonoomikud, inimene-masin liidese insener, kasutaja uurija riski konsultant, tööstusdisainer, professor, disain strateeg ja kasutatavus insener.

  Klassid on olemas rahvusvaheliselt nii täis-ja osalise tööajaga, ja paljud koolid pakuvad online-kursused vajaduste rahuldamiseks hõivatud töötavad spetsialistid. Et leida õige kooli teile, otsida oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.