Keystone logo

15 MSc Programmid sisse Majandusuuringud Rahandus Finantskorraldus 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Majandusuuringud
  • Rahandus
  • Finantskorraldus
Õppevaldkonnad
  • Majandusuuringud (15)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Majandusuuringud Rahandus Finantskorraldus

Master of Science (MSc) in Financial Engineering on kiiresti muutumas soovitud pärast programmi neile, kes otsivad rakendada praktilisi kogemusi infotehnoloogia ja programmeerimine matemaatilisi ja finants modelleerimine. Seal on palju põnevust ümber programmi hilja, ja need, kes teenivad määral võib loota turvalist tulevikku infotehnoloogia valdkonnas.

Teil võib tekkida küsimus, mis on MSc in Financial Engineering anyway? Lühidalt programm rongide üliõpilaste insener tulevikus rahastada muutes rahalise teooria kaasaegse tavasid. Õpilased on varustatud foundational teadmisi rahalise mõisted ja seejärel Tegevust spetsialiseerunud valdkondades nagu Corporate Finance ja turud, riskikapitali ja arvutilingvistika ja algoritmilise rahastamiseks. Hoolimata oma nimest, finantskorralduse ei kuulu ühtegi väljad traditsiooniline inseneri (näiteks mehaanilist või civil). Pigem on see ainulaadne juurde oma.

Õpilased, kes teenivad MSc in Financial Engineering kasu multidistsiplinaarne valdkond, mis hõlmab kavandamist, finants teooria, inseneriteaduse ja matemaatika. See multidistsiplinaarne lähenemisviis võimaldab põhjaliku ja Muodokas oskuste kogumi-olla rohkem kui muu samalaadse finantstehingu või matemaatilise lõpetaja tasemel programme.

Kulude täieliku MSc in Financial Engineering erinevad suuresti institutsiooni ja asukoht. On oluline, et kontrollida eelkõige institutsiooni, et määratleda nende täpset kulgu ja registreerimistasu.

Kuna multidistsiplinaarne lähenemisviis programmi, üliõpilased, kes teenivad MSc in Financial Engineering leiavad, et nende oskusi kohaldatakse erinevaid tööstusharusid ja avalik-õiguslike üksuste, näiteks panganduse ja rahanduse ning valitsuse majanduspoliitika bürood.Lõpetajad programm on vaadelda eksperdid luua kasumlik ja innovatiivne jaoks mõeldud vahendeid infotehnoloogia tööstuse, eelkõige; sellisena, valdkonnas tuntakse värvata rahalise insenerid-sageli, kohe pärast Graduate School.

On mitmeid asutusi, mis pakuvad online MSc in Financial Engineering programmid. Seda tüüpi programmid on hea võimalus õpilastele, kes on pered või kes töötavad kas osalise tööajaga või täistööajaga. Alustamiseks otsida oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.