Keystone logo

33 MSc Programmid sisse Majandusuuringud Fintech 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Majandusuuringud
  • Fintech
Õppevaldkonnad
  • Majandusuuringud (33)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Majandusuuringud Fintech

Magistrikraadi saamine võib olla tõhus ja täiuslik viis, kuidas kindlustada rohkem tulusaid töökohti ja aidata õpilastel doktoriõppe ettevalmistamiseks. See kaheaastane kraad pakub intensiivsemat õppimist üliõpilase valitud valdkonnas.

Mis on Fintechi magistrikraad? See õppevaldkond, mida mõnikord nimetatakse finantstehnoloogiaks, keskendub tehnoloogia kasutamisele finantsmaailmas, et aidata tehinguid ja andmete uurimist praktilisemaks ja tõhusamaks muuta. World of fintech muutub üha muutuvaks, kuna see suureneb populaarsuse ja vajaduse tõttu. Kuna tehnoloogia paraneb kõrgelt ja kaugemale, saavad nad kasutada seda kõrgtasemelist kraadi, et aidata neil ette valmistada karjääri selles valdkonnas. Mõned kursused võivad hõlmata traditsioonilisi finants- ja ärisüsteeme, nagu raamatupidamine ja juhtimine. Muud kursused võivad olla tugevalt keskendunud uurimis- ja analüüsimeetoditele, et süvendada õpilaste arusaamist rakendusest fintech reaalses maailmas.

Paljud tööandjad leiavad, et fintechi üliõpilased on sageli väga analüütilised ja neil on tugeva matemaatilise mõtlemise oskused. Fintechi õpilased kipuvad olema kiire ja kohanemisvõimelised mis tahes olukorras.

Kooli asukoht, palju kursusi programmis ja muud tegurid võivad kõik mõjutada kõrghariduse taset. Õpilasi, kes on huvitatud õpilaste võrdlemisest, soovitakse saada lisainformatsiooni saamiseks kooli vastuvõtubüroodega.

Kuna maailma fintech jätkab arenemist ja edasiarendamist, tee ka arvukad karjäärivõimalused. Selles valdkonnas kõrgtasemel õpilased võivad konkureerida kõrgemate juhtivate positsioonide eest kui üliõpilane ilma kaptenita. Karjäärivõimalused eksisteerivad erinevates tööstusharudes, mida õpilased võivad valida, näiteks pangad, valitsusasutused, konsultatsioonifirmad ja palju muud. Mõned õpilased võivad otsustada töötada finantsanalüütikutega, et aidata välja töötada investeerimiskavasid ja uurida turusuundumusi usaldusväärsete arvuti simulatsioonidega ning finantsinsenerid saavad tihti positsioone finantsasutustes leida või luua sõltumatu konsultatsiooni.

Õpilased võivad jätkata magistriõpinguid peaaegu igas riigis ja paljud ülikoolid pakuvad veebikursuseid. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.