We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

4 MSc Programmid sisse Majandusuuringud Fintech sisse London, Suurbritannia jaoks 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Suurbritannia
  • Majandusuuringud
  • Fintech
  • London
Õppevaldkonnad
  • Majandusuuringud (4)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Majandusuuringud Fintech

London on pealinna Suurbritannias, kõige suurema rahvaarvuga piirkonnas, kus kuninglik perekond elab. See on suurim kontsentratsioon kõrgharidus Euroopas 412000 üliõpilastele 43 ülikoolides.

Pangandus- ja rahandusvaldkonnad muutuvad ja innoveerivad uue plokiahela tehnoloogia, tehisintellekti ja kvantarvutite abil, mis annavad klientidele veebikogemuse.

Fintechi magistriõppe programmid pakuvad tööstuse tulevastele liidritele võimalust õppida neid esilekerkivaid tehnoloogiaid projektipõhise õppe kaudu. Fintechi magistrikraadi omandanud üliõpilased saavad paljudes Fortune 500 ettevõtetes teha karjääri investeerimispangandussüsteemide arenduse, ettevõtete rahahalduse või ettevõtete finantsanalüütika alal.

UK, Suurbritannia on rohkem kui 300 aastat vana ja sisaldab nelja komponendi rahvad: Inglismaa, Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa. UK on õppekeskuses on viimase 1000 aasta jooksul ja omab palju vana ja väärikas ülikoolides. Välisüliõpilased moodustavad olulise osa üliõpilaskonna at UK ülikoolides.

MSc, ehk teadusmagister on rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemiline kraad, mis näitab teatud valdkonnaga seotud oskuste ning teadmiste omandamist. Enamuse MSc programmide läbimiseks kulub umbes neli aastat, peale mida suunduvad paljud inimesed tööle, kuid on ka neid, kes jätkavad oma haridusteed.