Keystone logo

28 MSc Programmid sisse Loodusteadused Maateadus Geoteadus 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Loodusteadused
  • Maateadus
  • Geoteadus
Õppevaldkonnad
  • Loodusteadused (28)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Loodusteadused Maateadus Geoteadus

Kui otsite edendada oma karjääri ja viia ennast suunas põnev tulevikus kaaluda omandada MSc Geoscience. See suurepärane kraadi aitab teil teha mulje väljakutseid tööturul ja prime teid karjääri juhtivate teadlastega.

Mis on hariduselt Geoscience? See inspireeriv programm tegeleb oma õpilastele parimat määr teadusuuringuid teaduse maa. Õppekava Geoscience hõlmab mitmeid unikaalseid õppevaldkondade, et anda üliõpilastele teadmised maailma nende ümber. Õpilased läbi oma teadustöö õppides umbes polar kliimas maakoore dünaamika, planeetide struktuuri ja arengut. Samuti uurivad nad, kuidas vältida paljud looduslikud ohud, mis vaevavad kogu maailma.

Seal on palju kasu kogeda nende ulatuslik muidugi uuringud Geoscience.Alates paleontoloogia geofüüsika, üksikisikud õppida põnev maailm Geoscience saavad juhendamise valdkonna ekspertide ja avastada, kuidas kujundada planeedi tulevikku.

Tasud ja kulud toimumas Geoscience Magistrikraadi võib varieeruda sõltuvalt ülikooli ja programmi, et valite. Koos paljude globaalsete koolid valida, on oluline küsida mingeid kulusid kohustatud lõpetamise enne Pühendumine kava.

On mitmeid võimalusi saadaval isikud, kes on lõpetanud MSc Geoscience. Asjatundlikku koolitust struktuurigeoloogia ja seismiline evolutsiooni lõpetajad on ootamas karjääri arendamisel kaevandamise või süsivesinike tööstusharudes. Paljud inimesed ka edaspidi oma sõltumatu teadustöö sõlmimisel oma MSc, mis viib põnev avastusi, mis aitab saada maa.

&nbsp

Registreeru online täna alustada põnev retk maailma Geoscience. Mis online kraadi paremale nende käeulatuses, õpilased saavad laiendada oma silmaringi ning maailmahariduse. Laiaulatuslik andmebaas tutvustatakse mitmeid koole, mis on spetsialiseerunud terviklik Geoscience programme, mis võimaldab oma õpilastele võimaluse säilitada oma igapäevaelus, samas tõstes oma hariduse. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.