Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 13 MSc sisse Haldus 2023

13 MSc Programmid sisse Haldus 2023

Ülevaade

Magistrikraad pakub õpilastele, kes on lõpetanud oma bakalaureuse karjääri võimaluse edasi oma hariduse ja kapten oskused kasulikud oma valitud valdkonnas. See kraadi programm toob aluse kogemus, mis läheb kaugemale teoreetilise õppimise luua tõeliselt imetlusväärne oskuste kogumi.

Mis on magistrikraad halduses? See on kraadiõppe programm, mis õpetab õpilastele rohkem infot maailma äri sisust ja kuidas ettevõtted kogu maailmas töötavad koos, et kaasaegne turg jääda ellu. Õppuritel, näiteks majanduse, äriõiguse ja statistika matemaatilistel võrranditel, saab õppida tegutsema tõhusa administraatorina paljudes valdkondades, sealhulgas, kuid mitte ainult, spordi juhtimist, rakenduslikku suhtlemist, kriminaalõigust, keskkonnajuhtimist või projekti juhtimine.

Ajakorraldus, andmete kogumine ja korraldamine ning eelarve on kõik oskused, mida õpilane saab. Nad ei saa mitte ainult anda lõpetajale oma karjäärivõimalusi, vaid ka igapäevaseid kohustusi üldiselt lihtsamaks muuta.

Nagu ka enamik kraadiõppekursustel, erinevad eri tüüpi maade ja koolide omandamise kulud eri riikides. Seetõttu on teadustöö tegemine enne konkreetsele asutusele kohustumist alati õpilaste huvides. See kursuste läbiviimine võib kesta kuus kuud kuni kaks aastat, seega on edaspidine planeerimine kriitiline.

Magistrikraad halduses kipub olema mitmekülgne kraad ja võib lubada lõpetajatele valida tosinat tööstusharudes, kui nad astuvad oma uude karjääri. Linnakorraldaja, linnapea, programmijuht, programmi analüütik, arendusdirektor ja tegevdirektor on vaid mõned töövõimalused, mis võivad saada selle kraadiõppe programmi lõpuleviimiseks. Teised vähem tuntud võimalused võivad hõlmata eluaseme spetsialisti, teadustöötaja või linnaplaneerija.

Tulevased üliõpilased saavad vaadata mitut olemasolevat kursust ja neil on võimalus pääseda õppimisvõimalustele veebis, kohalikul või isegi rahvusvahelisel tasandil.Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi

Loe edasi

Filtrid

  • MSc
  • Halduse uuringud
  • Haldus
Õppevaldkonnad
  • Halduse uuringud (13)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm