We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

2 MSc Programmid sisse Tehnoloogiauuringud Masinaehitus Helitehnika 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Tehnoloogiauuringud
  • Masinaehitus
  • Helitehnika
  • Helitehnika
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiauuringud (2)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Tehnoloogiauuringud Masinaehitus Helitehnika

Magistrikraadi kraad, tuntud kui magistrikraad, on kraad, mida antakse õpilastele, kes on lõpetanud kõrghariduse valitud valdkonnas. Nagu teised magistriõppe programmid, magistrikraad tavaliselt võtab üks või kaks aastat, et teenida, nõuda väitekirja kirjutamist ja näidata teadlase erialaseid teadmisi.

Mis on akustilise tehnika magistrikraad? Heli tootmist, juhtimist ja analüüsi eri aspektide uurimisel arendavad akustilise inseneri magistriõppe üliõpilased põhjalikke teadmisi heli üle. Kursuste abil kombineeritakse tavaliselt üldise füüsika ja inseneripõhimõtete teoreetilist uurimist tehniliste projektidega, mis rakendavad neid kontseptsioone müra ja vibratsiooni suhtes. Programmi osalejad võivad ka õppida, kuidas käitub heli konkreetsetes olukordades, mis on seotud tehnikaga, näiteks hoonete või veealuste seadmetega.

Akustiliste inseneride teadlased saavad probleemide lahendamise oskusi, mis võivad olla kasulikud paljudes eluvaldkondades. Lisaks õpivad nad kasutama teoreetilisi teadmisi praktiliste lahenduste uuendamiseks ja väärtuslike teadmiste arendamiseks, mis vastavad neile erialasele karjäärile.

Hariduse omandamise magistriõppe lõplik maksumus võib erineda sõltuvalt programmist ja riigist. Parem on otse kontaktidega ühendust võtta, et hinnata rohkem.

Akustilise inseneri eriala avab sageli karjäärivõimalused paljudes valdkondades. Paljud akustilised insenerid töötavad arhitektuuri ja ehituse valdkonnas, täites selliseid ülesandeid nagu sõiduki vibratsiooni summutamine, ehitiste akustilise analüüsi läbiviimine, et tagada nende vastavus eeskirjadele, või kontserdisaalide kujundamine parima heli tagamiseks. Teised akustilised spetsialistid võivad töötada heli optimeerimiseks salvestusseadmetes, disaini salvestamise ja segamise seadmetes või anda meditsiinilistel eesmärkidel ultraheli tehnikateadmisi.

Akustiliste inseneriprogrammide leiate tehnikakoolidest ja ülikoolidest üle maailma. Samuti võivad olla saadaval kaugõppeprogrammid. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.