Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 17 MSc sisse Infoteadus 2023

17 MSc Programmid sisse Infoteadus 2023

overview

Õppekava tuntakse magistrikraadiga (MSc) pakuvad kõrgkoolide asutused kogu maailmas. See nõuab intensiivset õppimist valdkonnas, mis uurib tehnilisi, teaduslikke või matemaatilisi aineid, kuigi see võib hõlmata ka humanitaarteaduste aineid.

Mis on infoteaduse magistrikraad? See magistriprogramm keskendub tavaliselt interdistsiplinaarsele uuringule ja teabe uurimisele. Programm sisaldab tihti juhtivate teadlaste antud loenguid, klassiruumi tööd ja õpinguid ning uurimisprojekte. Üldeesmärk on anda õpilastele keerulisemate infosüsteemide parem arusaamine. Selle õppekava tüüpilised tuumiklassid võivad hõlmata süsteemide analüüsi, andmete teavet, projektijuhtimist ja andmete turvalisust. Programmi lõpuleviimiseks võib olla vajalik sõltumatu uurimisprojekt.

Lõpetajad omandavad sageli rohkem teadlikkust sellest, kuidas teavet kogu aasta vältel levitati, muutes nad haritud teabe tarbijad. Samuti võivad nad arendada professionaalseks arenguks vajalikke arvuti- ja meediavõimalusi ning õppida erinevaid ärijuhtimise oskusi, mis võivad viia karjäärivõimaluste poole.

Sellise õppekava kulud sõltuvad õppemaksu, raamatute ja muudest tasudest. Kriitilised kulud erinevad riigiti ja koolist koolini. Kogukulude paremaks mõistmiseks peaksid õpilased võtma ühendust vastuvõtukeskustega individuaalselt.

Teadustöötajad, kes teenivad informaatikakõrgkooli, on sageli sobivad akadeemiliste ringkondade karjääriks kas õpetamise või õppekavade väljatöötamisel. Ettevõtted võivad neid taotleda andmete säilitamiseks, andmete turvalisuse ja teabe levitamiseks. Nad võivad jätkata karjääri valitsuse ja mittetulunduslike organisatsioonidega. Lõpetajad võivad nõuda raamatukogutöötajate, arhiivistide, muuseumikülastajate, veebihaldurite ja tehnoloogiaaudiitoritena.

Paljudes riikides pakuvad ülikoolid infoteadustealast täiendõpet, kusjuures mõned pakuvad võimalusi veebipõhiseks õppimiseks ja madalate elukoha võimaluste pakkumiseks. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • MSc
  • Humanitaarteadused
  • Arhiivindus
  • Infoteadus
fields_of_study
  • Humanitaarteadused (17)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format