Keystone logo

46 MSc Programmid sisse Tehnoloogiaõpe Infotehnoloogia Infotehnoloogia juhtimine 2024

Filtrid

Filtrid

  • MSc
  • Tehnoloogiaõpe
  • Infotehnoloogia
  • Infotehnoloogia juhtimine
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiaõpe (46)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MSc Programmid sisse Tehnoloogiaõpe Infotehnoloogia Infotehnoloogia juhtimine

MSc on lühendatud termin "magistrikraad", mis on kõrgtasemel keskendunud mõnele konkreetsele aspektile teadustes. Sageli vajab see aste kaheaastast kohustust, kuigi programmid võivad erineda.

Mis on infotehnoloogia juhtimise magistrikraad? Kui otsustate jätkata sellist haridust, võite eeldada, et õpiksite selliseid asju põhiliste juhtimistehnikatega, mis on kombineeritud tehnoloogiaga unikaalsete oskustega. Nii et kui te võite õppida eelarve koostamisel, juhtimis- ja personalijuhtimise muutmisel, peaksite ka õppima selliseid teemasid nagu tehniline tugi, tarkvara projekteerimine, võrgu planeerimine ja hooldus.

Infotehnoloogia juhtimise magistrikraad võib tuua erinevaid oskusi, mis toovad kasu nii oma karjäärile kui ka teie elule suuremas tähenduses. Võib tekkida paremad organisatsioonilised oskused, tugevamad suhtlemisvõimalused ja sügav arusaam infotehnoloogiast, mis kõik muudavad teid turunduslikumaks töötajaks.

Te peaksite teadma, et Infotehnoloogia juhtimise magistrikraadi maksumus võib erineda sõltuvalt konkreetsest programmist. Saadaval on palju programme ja kui te otsustate, milline on teie jaoks õige valik, võib kulu olla peamine kaalutlus.

Täiustatud kraadiga, näiteks infotehnoloogia juhtimise magistrikraadiga, võite oma karjäärivõimalusi laiendada, kuna teil on nii infotehnoloogias kui ka juhtimises turustatav. Konkreetsemalt, kui saate paremini mõista andmete haldamist, võite töötada haldurina hankimisel, IT-juhtimises, IT-finantsjuhtimises, IT-teenuste halduses ja IT-konfiguratsioonijuhis. Teil võib olla ka võimalus töötada programmeerijana või turvaeksperdina.

Kui olete huvitatud infotehnoloogia juhtimise magistrikursusest, on saadaval palju programme. Uurige oma valikuid ja kaaluge nende plusse ja miinuseid. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.